Zagi's World

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked

U ovoj kriznoj situaciji Zagi je:

umaška pes legenda
3
25%
negativac i obicni debeli kuhar
6
50%
sve umaške jazavce treba pobit
3
25%
 
Total votes: 12
zagadur

Zagi's World

Post by zagadur » 11 Mar 2008, 16:04

prostor ocišcen.kljucevi predani kevi.obavijestio sam vidovica da je djiki novi covjek za vezu u prostoru.djiki tebi predlažem da što prije juniorim sva prepustiš kako bi mogli zvati u prostor ravlica,šimu,batarila torca busovaca,onog mutavog iz kladionice i ostale umaške tifusare
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Mar 2008, 16:06

ajde, barem ste se rješili trule jabuke...
Chile

Post by Chile » 11 Mar 2008, 16:07

ja se ispričavam zagiju i svim kojima je bilo neugodno u tom trenutku! ali zagi je ispao jadan! ja i benx normalno pričamo a zagi se počne derati na nas šta mi imamo pričati dok oni igraju( u tom trenutku uopće nisu igrali, roni je još igrao poker :! ) i onda je mene uhvatila žuta minuta :roll
zaslužili smo :zutakarta
zagi :heart:
Chile

Post by Chile » 11 Mar 2008, 16:07

zagadur wrote:prostor očiščen.ključevi predani kevi.obavijestio sam vidovića da je djiki novi čovjek za vezu u prostoru.djiki tebi predlažem da što prije juniorim sva prepustiš kako bi mogli zvati u prostor ravlića,šimu,batarila torca busovača,onog mutavog iz kladionice i ostale umaške tifusare
zagi opet si počeo... :-(
zagadur

Post by zagadur » 11 Mar 2008, 16:12

Kalach wrote:ajde, barem ste se rješili trule jabuke...
trula jabuka je otišla u zg pod moram ili pod mus
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Mar 2008, 16:17

jbg, žrtvovali su te za uskršnji turnir... na koji naravno nisi pozvan
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Mar 2008, 16:23

ovo je već viđen scenarij.... prvi puta je žrtva i povukao se... dajem lijevo mudo da će se vratiti u roku odmah... takvih nametnika se teško riješiti...
benx

Post by benx » 11 Mar 2008, 16:23

Kalach wrote:jbg, žrtvovali su te za uskršnji turnir... na koji naravno nisi pozvan

Pozovi ga Kalach i tako čemo ja i ti biti najgori u biti ja jer če tebe Kevešeš izvuči!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Mar 2008, 16:40

a sada na scenu stupaju sms-ovi... pa onda djiki kao savjesni katolik šalje opomenu chiletu... naravno zagi je sad nevinašce i mudro gleda sa strane kako se situacija razvija... to je ono što si benx trebao ti napraviti... sad će zagi biti glavni benefatore i na kraju će biti... e visero felici e kontenti...
ufffa, taj film sam već negdje gledao...
benx

Post by benx » 11 Mar 2008, 16:42

Moj kum mi je sada na private mesiđ javio da me od danas dalje neče više branit odsad ču se morat sam koprcat!
Ja sam mu rekao da ću se teško odviknut od njegovog branjenja!
benx

Post by benx » 11 Mar 2008, 16:43

Kako ti sve Kalach znaš a živiž u Abregu!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Mar 2008, 16:44

jbt pa ovo sa sms-ovima sam već pogodio, mislio sam da će se to odgrati u 3. epizodi... zanima me dali je čile već dobio ukor, jel imate kakvih saznanja?
izgleda da ću epizodu sa yubito avanturama mladog umaškog lava staviti za crne dane...
reds

Post by reds » 11 Mar 2008, 16:48

Ajde se svi malo smirite, zagi ti se skuliraj i razmisli i vrata su ti naravno što se mene tiće otvorena, samo ako se i ti popraviš.Čile i ti se smiri malo jer nije bilo to ok što si napravio, bez obzira što je zagi kenjao kao navijen. Benki i kalač ne guštajte barem toliko očito, a ti mislav, iliti dr.Frankenstein ja se nadam da će te ovo sve nećemu podučiti i da si izvukao pouku iz svega ovoga... :cool) ...a ja sve sam bolji i bolji, čudo jedno!!! :DD
Chile

Post by Chile » 11 Mar 2008, 16:48

ja sam već dobio sms od djikija!
mislave prebroji bodove! nisam osvojio 58 nego 60! mislio si da neću skužiti? :evil to si namjerno fulao da ne oborim benxov rekord!
koliko je carew zabo golova?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 11 Mar 2008, 16:53

pa sve ide kao po traci... a zagi kibicira jer je online... tako je barem benx rekao :-D
sada kad se sve smiri... i zagi nakon 4-5 minuta vrati po ključeve kreće nova sapunica... prvih par minuta slijedećeg turnira je sve ok a onda sve po starom... izgleda da ću brzo morati posegnuti za filmićima...
zagadur

Post by zagadur » 11 Mar 2008, 16:53

djiki wrote:stranica obnovljena , cestitke pobjednicima
www.pes-umag.issland.com
nisam ni sumnjao koja će ti situacija biti zvjezda vodilja u pisanju članka.tebe smatram najvećim krivcem za ovaj cirkus,ali nisam jedini citiram riječi jednog čovjeka koji želi ostat anoniman a bio je jučer u prostoru: djiki je od vas svih daleko najveći šupak.meni se na trenutke čini da vas on drži u kavezu i hrani pizdarijama samo da vidi kako če te se poklat.kraj citata.tebi je djiki život očito dosadan i siv pa se hraniš ovakvim stvarima.puna usta su ti bila crvenih kartona i prijetnji o izbacivanju iz prostora u slučaju pijančevanja i sranja.šta si jučer poduzeo? ništa.ti djiki nemaš muda ni gricku odrezat nokte pa to daješ mici da radi pa me ne čudi tvoja jučerašnja šutnja. ispričavam se drugim forumašima zbog sapunice
Last edited by zagadur on 11 Mar 2008, 17:55, edited 1 time in total.
benx

Post by benx » 11 Mar 2008, 16:53

Što se mene tiče nisi sve bolji jer si opet po 117 put rekao da nemam muda a non stop se svadjam još se samo nisam sa Bepom i Vidovićem nisam posvadjao a bit češ bolji Vanja kad ja to odlučim i nadam se da se sada treseš od kako se bojiš što sam ti održao lekciju a ja i kalach uopće ne guštamo nego pričamo o starim danima kad smo pekli inčune i kuhali pršut!
benx

Post by benx » 11 Mar 2008, 16:54

Ja nisam rekao da je djiki šupak nego jedino sam Milasu to rekao ali da nikome ne kaže :-D
reds

Post by reds » 11 Mar 2008, 16:55

Kalach wrote:pa sve ide kao po traci... a zagi kibicira jer je online... tako je barem benx rekao :-D
sada kad se sve smiri... i zagi nakon 4-5 minuta vrati po ključeve kreće nova sapunica... prvih par minuta slijedećeg turnira je sve ok a onda sve po starom... izgleda da ću brzo morati posegnuti za filmićima...
...guštaš, guštaš, ha... :-(
benx

Post by benx » 11 Mar 2008, 16:55

Idem na njemači pozdrav svima osim Kili Bilu Vanjovki!
Mislav-e Laku noć!
Locked