Zagi's World

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked

U ovoj kriznoj situaciji Zagi je:

umaška pes legenda
3
25%
negativac i obicni debeli kuhar
6
50%
sve umaške jazavce treba pobit
3
25%
 
Total votes: 12
djiki

Post by djiki » 17 Mar 2008, 10:57

zagadur wrote:kao moderator imaš obvezu držat iste kriterije prema svim korisnicima foruma ili griješim dragi djiki?
ne kontam?
zagadur

Post by zagadur » 17 Mar 2008, 11:01

djiki wrote:
zagadur wrote:kao moderator imaš obvezu držat iste kriterije prema svim korisnicima foruma ili griješim dragi djiki?
ne kontam?
to znači da ti izgled foruma tj.šta se na njemu piše mora biti ispred sitnih interesa.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 Mar 2008, 11:05

uvažavam odgovor.ja želim doprinjeti normalizaciji odnosa pogotovo sa tobom i kalachem,naravno ako je to moguće......
šta će ti normalizacija odnosa samnom kad sam ti totalno nebitan???? malo si kontradiktoran rođo...
ovime završavam svoje učešće na ovom topiku za sva vremena...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 17 Mar 2008, 11:07

zagadur wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:kao moderator imaš obvezu držat iste kriterije prema svim korisnicima foruma ili griješim dragi djiki?
ne kontam?
to znači da ti izgled foruma tj.šta se na njemu piše mora biti ispred sitnih interesa.
za polemike služi ovaj topic, u pasqueti se izričito piše o turniru znači o ekipama o pijači i slično.ne kužim što je tu krivo :-?
zagadur

Post by zagadur » 17 Mar 2008, 11:08

Kalach wrote:uvažavam odgovor.ja želim doprinjeti normalizaciji odnosa pogotovo sa tobom i kalachem,naravno ako je to moguće......
šta će ti normalizacija odnosa samnom kad sam ti totalno nebitan???? malo si kontradiktoran rođo...
ovime završavam svoje učešće na ovom topiku za sva vremena...
dobro sam ja napisao ali ti si opet po svom protumačio.
Chile

Post by Chile » 17 Mar 2008, 14:57

danas sam imao noćnu moru! sanjao sam da se zagi vratio u ligu! :rigo014 :-D
zagadur

Post by zagadur » 17 Mar 2008, 19:55

Chile wrote:danas sam imao noćnu moru! sanjao sam da se zagi vratio u ligu! :rigo014 :-D
chile :drinkbeer :-p :kres :1deda
benx

Post by benx » 17 Mar 2008, 19:55

Chile wrote:danas sam imao noćnu moru! sanjao sam da se zagi vratio u ligu! :rigo014 :-D

Dosta više s tim ti doma ležiš u šavovima i smiješeš što si dobio a ja se moram svaki dan sastajat sa ljudima da li će zločinačka liga ići dalje!!!! :evil :evil
benx

Post by benx » 17 Mar 2008, 19:56

Moderator šefe zaključaj ligu!!!!
djiki

Post by djiki » 17 Mar 2008, 21:09

benx wrote:Moderator šefe zaključaj ligu!!!!
najbolje bi bilo da se ja i ti benki prebacimo igrati ligu sa buježima i odjebati ove papke ovdje, zamisli u ligi sa mojim rođom boletom, narkićem fiksom i puljom....jebate bili bi drogirani po cijele dane i nebi nas ništa sekiralo :idea
zagadur

Post by zagadur » 17 Mar 2008, 21:22

djiki wrote:
benx wrote:Moderator šefe zaključaj ligu!!!!
najbolje bi bilo da se ja i ti benki prebacimo igrati ligu sa buježima i odjebati ove papke ovdje, zamisli u ligi sa mojim rođom boletom, narkićem fiksom i puljom....jebate bili bi drogirani po cijele dane i nebi nas ništa sekiralo :idea
mogu li ja u buje sa vama žiki :heart: ?
djiki

Post by djiki » 17 Mar 2008, 21:29

zagadur wrote:
djiki wrote:
benx wrote:Moderator šefe zaključaj ligu!!!!
najbolje bi bilo da se ja i ti benki prebacimo igrati ligu sa buježima i odjebati ove papke ovdje, zamisli u ligi sa mojim rođom boletom, narkićem fiksom i puljom....jebate bili bi drogirani po cijele dane i nebi nas ništa sekiralo :idea
mogu li ja u buje sa vama žiki :heart: ?
ne
benx

Post by benx » 17 Mar 2008, 22:01

U Buju sam bio 2 ili 3 puta!Nije bilo toga :-D
reds

Post by reds » 18 Mar 2008, 12:48

zagadur wrote:
djiki wrote:
benx wrote:Moderator šefe zaključaj ligu!!!!
najbolje bi bilo da se ja i ti benki prebacimo igrati ligu sa buježima i odjebati ove papke ovdje, zamisli u ligi sa mojim rođom boletom, narkićem fiksom i puljom....jebate bili bi drogirani po cijele dane i nebi nas ništa sekiralo :idea
mogu li ja u buje sa vama žiki :heart: ?
pa da i tu ligu odvedeš u propast!!Dovoljno su sjebani buježi sami po sebi, nemoraš ih ti još dokrajčiti... :-(
Chile

Post by Chile » 18 Mar 2008, 14:42

benx wrote:
Chile wrote:danas sam imao noćnu moru! sanjao sam da se zagi vratio u ligu! :rigo014 :-D

Dosta više s tim ti doma ležiš u šavovima i smiješeš što si dobio a ja se moram svaki dan sastajat sa ljudima da li će zločinačka liga ići dalje!!!! :evil :evil
tebi je ipak najteže
benx

Post by benx » 18 Mar 2008, 15:28

Chile wrote:
benx wrote:
Chile wrote:danas sam imao noćnu moru! sanjao sam da se zagi vratio u ligu! :rigo014 :-D

Dosta više s tim ti doma ležiš u šavovima i smiješeš što si dobio a ja se moram svaki dan sastajat sa ljudima da li će zločinačka liga ići dalje!!!! :evil :evil
tebi je ipak najteže
Mislim da je tebi ipak najteže poslije Celtica i S Patricka! :-D
Chile

Post by Chile » 18 Mar 2008, 16:35

znaš li ti da imam imendan na st.Patrick tj. jučer sam ga imao!
djiki

Post by djiki » 18 Mar 2008, 19:08

Chile wrote:znaš li ti da imam imendan na st.Patrick tj. jučer sam ga imao!
i benx brije na fejsbuk :idea :-D
djiki

Post by djiki » 19 Mar 2008, 13:22

kako je mirno na forumu pošto je zagi išao kako on kaže u zagreb (čitaj molve :-D ), valjda nemaju knjižnicu sa internetom, a možda ni knjižnicu uopće :idea .
tako da dragi forumaši uživajte do subote u ovom neopisivom miru.....
zagadur

Post by zagadur » 21 Mar 2008, 15:21

djiki wrote:kako je mirno na forumu pošto je zagi išao kako on kaže u zagreb (čitaj molve :-D ), valjda nemaju knjižnicu sa internetom, a možda ni knjižnicu uopće :idea .
tako da dragi forumaši uživajte do subote u ovom neopisivom miru.....
moram te malo ispravit djikane.molve ne samo da imaju knjižnjicu nego su i najbogatija općina u hrvatskoj.benki bi tamo imao najmane sedmero djece jer za novorodjenče općina daje 5 tisuća kuna a za svako sljedeće djete još 5 tj.za drugo djete 10 za treće 15 za četvrto 20 tisuća kuna.benki bi i imao najmanje 6 stana i 5 kuća jer općina molve je drugi sudužnik na stambeni kredit svatkom ko ima stalno prebivalište u molvama i za kraj benki bi se vjerovatno i 5 puta ženio pošto općina molve daje 20 tisuća kuna za svaki sklopljeni brak onih koji imaju stalno prebivalište u molvama
Locked