Zagi's World

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!

U ovoj kriznoj situaciji Zagi je:

umaška pes legenda
3
25%
negativac i obicni debeli kuhar
6
50%
sve umaške jazavce treba pobit
3
25%
 
Total votes: 12
Chile

Post by Chile » 23 Apr 2008, 16:34

chopa,chopa,chopa,chopa,chopa..... :cupajkosu
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 23 Apr 2008, 16:35

očekivao sam takav odgovor od djikija a bio sam toliko fer da te nisam spomenuo... jer ipak kategorija umaški redikuli za sada broji 2 člana, jedan koji se godinam sladio tuđim ispadima i neredima i drugi koji je u zadnje vrijeme premašio učitelja iliti stvoritelja... vjerujem kako će se dotična gospoda prepoznati...
istra ti materina!
Chile

Post by Chile » 24 Apr 2008, 01:03

Chopa wrote:djiki, kolko golova danas?

Image :-D
HAJDUK 4-0 varteks
rukavina 2
cernat
kalinić

još sam htio napisati da će zabiti dva gola,ali mi se nije dalo.
KUP JE NAŠ! SVI U ZG=BG! bit će nas 10000 :jupiiii
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 24 Apr 2008, 01:05

i corava koka nekad ubode zrno...
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Post by djiki » 24 Apr 2008, 14:43

Kalach wrote:očekivao sam takav odgovor od djikija a bio sam toliko fer da te nisam spomenuo... jer ipak kategorija umaški redikuli za sada broji 2 člana, jedan koji se godinam sladio tuđim ispadima i neredima i drugi koji je u zadnje vrijeme premašio učitelja iliti stvoritelja... vjerujem kako će se dotična gospoda prepoznati...
ovako ti da pricas i sudis o redikulima je isto kao da jazic prica i osudjuje pedofiliju :idea
djiki

Post by djiki » 24 Apr 2008, 14:50

Chopa wrote:
bog te mazo, skonto sam da si lud, ali da si tolko nisam :-D

1.ok, volim dinamo (al ne prihvacam tezu kauca)
2.ovo nije istina, mrzim samo juznjacku propagandu i sranje po zagrebu (o ovom se da napisat cijela knjiga)
3.znanstvena cinjenica, lapo ih je il reatardirano il gluho, dokaz skok braticevog dalmatinera koji skace sa prvog kata kuce kad mu je cuo glas, te rijec veterenira koji je objasnio zasto se to desilo, makar to i ne bi spomenuo da mi nisi jutros spomenio buldoga u smsu :-D
4.ultranacionalizam i chopa? ma kakvi, ali volim povijest i to onu tocnu, strucnjak sam za srpske vojne mitove
5.visoko celo je odlika inteligentnih, spojena obrva manje inteligentnih (prema skoli srednjovjekovnih filozofa, dvojbena teorija iako svi ljudi koje znam a da imaju 1 obrvu-spojenu su malo usporeni) :-D
6.mrzi sve stranke jer nema realnosti ni u jednoj, iako najvise od svih politicara postuje upravo izasle iz HSP-a (Tadic, Kovacevic, Rozic, Tomasic)
7.nemam neprijatelja, sve sami poznanici i prijatelji, pa i djikija dozivljavam kao cybersex partnera :cool)
1.pa slusas prijenos cibalije iz maximira ili tekme iz zapresica na rdiju ili ne?
2.ko si ti da budes uvrijedjen juznjackom propagandom kad si i sam juznjak, to je shema hitler zidovi, a baba mu zidovka
3.svi vise manje cistokrvni psi imaju lapo psihickih ili fizickih mana. cak i buldozi :idea
4.to je bilo pila naopako, pa tom brijes na bratstvo i jedinstvo, a u dubini si crniji od zagija
5.jebiga tu si mi ga metnuo u pak (novi slucaj parangal?!) iako sam ja cuo da na balkanu je i spojena obrva em seks simbol em simbol enteligencije
6.tu neznam sto reci nisam bas u toku iako su ti svi oni osim ruze prijatelji sa zagijem pa mozete organizirati swing
7.djiki+chopa= :heart: djiki+zagi+chopa=vlakić strasti
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 24 Apr 2008, 15:00

jbt, da ti pošaljem sliku chope u mudantama bez majice i štucna... onda uzmeš selotejp pa na vrata od wc-a...
poslat ću jednu i zagiju, nikad se nezna...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 24 Apr 2008, 15:04

Kalach wrote:jbt, da ti pošaljem sliku chope u mudantama bez majice i štucna... onda uzmeš selotejp pa na vrata od wc-a...
poslat ću jednu i zagiju, nikad se nezna...
hihihihi dobra, bice kao ono kad si u rijeci oblijepio slike u wc-ju od maradone pod tušem :idea
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 24 Apr 2008, 16:40

evo istrijanu moj, dragane iz benkovca, sve sto si ikad htio saznat o meni je tu, nema potrebe za hakerima: :DD

http://www.chopa.com/

klikni slobodno i naruci nesto, na moj racun :cool)

ps.moze i zagi nesto uzet
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Post by djiki » 24 Apr 2008, 16:46

fala borjane bas si zlato....
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 24 Apr 2008, 19:58

chopa nije sa juga. chopa je rodom iz bosne !
benx

Post by benx » 24 Apr 2008, 20:41

djiki wrote:fala borjane bas si zlato....
Kapetan Dragan fala ti na spačkenzenšiškopolos
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 25 Apr 2008, 00:23

Hann wrote:chopa nije sa juga. chopa je rodom iz bosne !
po 100ti put, chopa rodjen u Zagabriji, ti stvarno imas pik na mene i moje porijeklo :D

tatko bosanac, ali ugladjeni, mater dalmatinka, ali normalna :DD
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
zagadur

Post by zagadur » 25 Apr 2008, 00:32

http://vinovo.magnify.net/item/PC255WHCRGSQ3HMW
zaboravih drugu benxu čestitat godišnjicu braka :-D
zagadur

Post by zagadur » 25 Apr 2008, 00:38

http://vinovo.magnify.net/item/W3HS01J3QVK6DB1P
benx prč dolazi kod drugarice mice da joj objasni sve o djikavcu :rollingofl :rollingofl :rollingofl
zagadur

Post by zagadur » 25 Apr 2008, 00:51

http://vinovo.magnify.net/item/HNJHZWYPZ3QR9HKX
legenda nad legendama i nadasve maneken.dugo je ali isplati se poislušat do kraja.majko moja mila :rollingofl
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 25 Apr 2008, 01:39

Chopa wrote:
Hann wrote:chopa nije sa juga. chopa je rodom iz bosne !
po 100ti put, chopa rodjen u Zagabriji, ti stvarno imas pik na mene i moje porijeklo :D

tatko bosanac, ali ugladjeni, mater dalmatinka, ali normalna :DD
ma jebe se mene odaklen je bilo ko, isto vridi i za tebe. no ti se jedini palis na ovakve price kad god ih spomenem pa jebat ga, nemoj se onda cuditi sto ih spominjem :DD

ps.
ja isto rodjen u zg, brat moj u mostaru, sestra u splitu (vrime rata bilo, nije mogla u mostar u bolnicu mater ici). dakle ja purger, brat ero, a sestra dalmatinka ? :DD
djiki

Post by djiki » 25 Apr 2008, 10:55

zagadur wrote:http://vinovo.magnify.net/item/W3HS01J3QVK6DB1P
benx prč dolazi kod drugarice mice da joj objasni sve o djikavcu :rollingofl :rollingofl :rollingofl
dobro mu je udebljao se koju kilu :rollingofl :rollingofl
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 29 Apr 2008, 11:43

evo ti prijatelju dinamo za legendarni pohod u europi 2008./2009. a nakon toga i onaj dinamo koji je trebao razorit europu ove godine...

1. loncaric
2.shifo
3. drpic
4. mikulic
5. carlos
6. barbaric
7. guela
8. mikic
9. sammir
10. mandzukic
11. sokota

odlaze vukojevic, koch, balaban, biscan...

1. koch
2. kovac
3. corluka
4. etto
5. cale
6. pokrivac
7. vukojevic
8. modric
9. eduardo
10. sammir
11. mandzukic

... a bili smo tako blizu, samo se trebalo strpiti pola godine sa prodajom ali ne tvoj idola su zasvrbili prsti... zaletio se do graza po one velike vreće za smeće u koje sada trpa lovu kao zio paperone... smrad jedan...
krecemo u novi euro pohod po 'ko zna koji put... ako sad ne dovede rivalda, nedveda, kahna i još 5 mladih pojačanja nemamo šta tražiti ni protiv ciprana... toliko o velikom kralju...
i da kupimo iličevića, odigrat će 1-2 godine i odmah na prodaju... sad ima para ali ako ne dovede 4-5 zvučna pojačanja sve je ovo jedno veliko sranje... a ja znam da neće... on priča o ze robertu, ma daj molim te...
istra ti materina!
benx

Post by benx » 29 Apr 2008, 12:37

Koji če to igrači vrhunski provjerene kvalitete doči u ovu sablast od HNL kad dodje ZE ROBERTO LAVEZZI Messi i neko im kaže da če bit 2-3 tisuće ljudi osim na spektakularnom derbiju d i Hajduk da če bit štala bit če jako dobro popunjene tribine od 15-25 ljudi kad vide Štimca i Mamiča kako se pipkaju u baru uz kavu odlučit če ipak na varijantu Nowotnya ozljede i odrađivanje ugovora bez igranja d neče imat nikad tako dobre igrače kao ova Ćo Ed Mo.
Locked