Zagi's World

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked

U ovoj kriznoj situaciji Zagi je:

umaška pes legenda
3
25%
negativac i obicni debeli kuhar
6
50%
sve umaške jazavce treba pobit
3
25%
 
Total votes: 12
djiki

Post by djiki » 13 Mar 2008, 20:32

zagadur wrote:valjda znaš da moj dio nije 350 nego malo više
napiši crno na bijelo koliko hoćeš dobit ćeš i ne zajebavaj više jer si dosadan ko hemoroid.....

pm by zagi:
nemoj ni slučajno mislit da ću pare čekat više od 7 dana počevši od danas
:-puke
zagadur

Post by zagadur » 13 Mar 2008, 20:36

djiki wrote:
zagadur wrote:valjda znaš da moj dio nije 350 nego malo više
napiši crno na bijelo koliko hoćeš dobit ćeš i ne zajebavaj više jer si dosadan ko hemoroid.....

pm by zagi:
nemoj ni slučajno mislit da ću pare čekat više od 7 dana počevši od danas
:-puke
točno tako,imaš pozdrave od freze premužića
djiki

Post by djiki » 13 Mar 2008, 20:40

zagadur wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:valjda znaš da moj dio nije 350 nego malo više
napiši crno na bijelo koliko hoćeš dobit ćeš i ne zajebavaj više jer si dosadan ko hemoroid.....

pm by zagi:
nemoj ni slučajno mislit da ću pare čekat više od 7 dana počevši od danas
:-puke
točno tako,imaš pozdrave od freze premužića
:-D dobra......
novac ćeš dobit napiši koliko hoćeš i uživaj u svom malom frustriranom svijetu.....
pusa uživaj :heart:
zagadur

Post by zagadur » 13 Mar 2008, 20:43

neće biti razloga za smjeh za koji dan :heart: :-ss
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 13 Mar 2008, 23:00

kakvo razocaranje od videa :-(
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
benx

Post by benx » 14 Mar 2008, 10:02

Šta ti imaš meni zagi preko poruka prijetit dok ja imam neke obaveze samo da znaš da sam te prijavio policiji u slučaju nečega neka su upozoreni!!!!!! Ja se bojim tebe :smash :smashPC :eksplozija :titanic :crvenakarta2 :toljaga :kres :oops :potstir :nosmile :boks :bleee :evotigana :serser :rollingofl
benx

Post by benx » 14 Mar 2008, 10:13

Zagi dobro ti je krenula odmah dobar glas!
zagadur

Post by zagadur » 14 Mar 2008, 11:30

benx wrote:Šta ti imaš meni zagi preko poruka prijetit dok ja imam neke obaveze samo da znaš da sam te prijavio policiji u slučaju nečega neka su upozoreni!!!!!! Ja se bojim tebe :smash :smashPC :eksplozija :titanic :crvenakarta2 :toljaga :kres :oops :potstir :nosmile :boks :bleee :evotigana :serser :rollingofl
jedva čekam djikija da ulovim u 4 oka :evil
djiki

Post by djiki » 14 Mar 2008, 11:33

zagadur wrote:
benx wrote:Šta ti imaš meni zagi preko poruka prijetit dok ja imam neke obaveze samo da znaš da sam te prijavio policiji u slučaju nečega neka su upozoreni!!!!!! Ja se bojim tebe :smash :smashPC :eksplozija :titanic :crvenakarta2 :toljaga :kres :oops :potstir :nosmile :boks :bleee :evotigana :serser :rollingofl
jedva čekam djikija da ulovim u 4 oka :evil
jebate benki te zajebaje a ti loviš djikija :-?
djiki ti nema više što reć osim da je razočaran jako.......
zagadur

Post by zagadur » 14 Mar 2008, 11:34

djiki wrote:
zagadur wrote:
benx wrote:Šta ti imaš meni zagi preko poruka prijetit dok ja imam neke obaveze samo da znaš da sam te prijavio policiji u slučaju nečega neka su upozoreni!!!!!! Ja se bojim tebe :smash :smashPC :eksplozija :titanic :crvenakarta2 :toljaga :kres :oops :potstir :nosmile :boks :bleee :evotigana :serser :rollingofl
jedva čekam djikija da ulovim u 4 oka :evil
jebate benki te zajebaje a ti loviš djikija :-?
djiki ti nema više što reć osim da je razočaran jako.......
uuu ja imam ti jako puno tog za reć i to onako kulturno ko chile meni
djiki

Post by djiki » 14 Mar 2008, 11:35

zagadur wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:jedva čekam djikija da ulovim u 4 oka :evil
jebate benki te zajebaje a ti loviš djikija :-?
djiki ti nema više što reć osim da je razočaran jako.......
uuu ja imam ti jako puno tog za reć i to onako kulturno ko chile meni
daj prestani više, sad si počeo i sa fizičkimprjetnjama koliko vidim :roll
zagadur

Post by zagadur » 14 Mar 2008, 11:37

ma kakve prijetnje,kulturno ću ti reć šta mislim o tebi i o tvojim mudima
djiki

Post by djiki » 14 Mar 2008, 11:38

zagadur wrote:ma kakve prijetnje,kulturno ću ti reć šta mislim o tebi i o tvojim mudima
slušaj ja stvarno nemam s tobom pričat više ništa, ali stvarno žao mi je radi toga ali sam si si kriv za to.....
zagadur

Post by zagadur » 14 Mar 2008, 11:41

djiki wrote:
zagadur wrote:ma kakve prijetnje,kulturno ću ti reć šta mislim o tebi i o tvojim mudima
slušaj ja stvarno nemam s tobom pričat više ništa, ali stvarno žao mi je radi toga ali sam si si kriv za to.....
kako ću ja živjet bez tebe djiki???a uvijek si mi bio uzor,uvijek sam sanjao a ću u životu moč biti parazit ko ti.evo idem se ubit
reds

Post by reds » 14 Mar 2008, 12:27

ljudi :heart:
tuntar

Post by tuntar » 14 Mar 2008, 13:29

molim vas dosta s time!!!!!!idemi na :-puke !!!!!Zagi ovo djiki ono!Dosadni ste!!!!!!!!Zagi,odustao si,ok,to smo svi skuzili.Ti djiki 1000puta si napisao,nemam vise sta ti rec,prestani pisat vec jednom!!!!!!!!!!!! :-? :-? :-?
zagadur

Post by zagadur » 16 Mar 2008, 11:23

http://www.youtube.com/watch?v=xae2EQI1 ... re=related
počasni predsjednik nottingham foresta priča o današnjem stanju u pes umag ligi i o anti-forest uroti u špini.da bi vam lakše bilo skužit video riječ hrvatska zamjenite sa nottingham :-D
zagadur

Post by zagadur » 16 Mar 2008, 11:39

djiki

Post by djiki » 17 Mar 2008, 10:44

kalach
neznam koliko je realno očekivati da će se zagi promjeniti... nakon što je popljuvao ligu, izvrjeđao sve redom, spuštao na foru editiranje igrača, spustio se na razinu prijetnji itd... osim toga nikad se zapravo nije ispričao niti meni koji sam manje bitan a niti ostalima... neda mi se da se sad na postu o pasquetti nastavi rasprava o zagiju jer mi ga je preko ušiju... po meni neka se zagi malo odmori i u dogledno vrijeme riješi sa vama koji ga vidite svaki dan, mene samo iritira preko sms-ova i postova... iskreno, malo mi je glupo da se nakon svih pizdarija expresno vrati u ligu... kako će on doprinijeti stabilizaciji odnosa, bacit će sve na šalu a to ovoga puta nije dovoljno... pasquetta se uostalom organizira za prijatelje i pa da uz ugodno druženje i blagdansko raspoloženje provedemo napokon malo vremena zajedno...
ako se dobro sjećam zagi je bio glavni pobornik neodigravanju turnira i pljuvao ga je na svakom koraku a sad se besramno nudi... stvar je u tome da on nemože bez lige a osim vas nema prijatelje... mislim da je i većinu vas izgubio ili trajno oštetio svoj ugled... meni je obilježen za cijeli život jer se pokazao kakav zapravo je... druga priča je to što ste svi vi (djiki, keva, benx i ostali) normalni ljudi i nećete se nikad spustiti na njegovu razinu i prije ili kasnije ćete mu oprostiti i takve stvari si ama baš nikad neće dozvoliti... moj stav je dakle da se odmori...
djiki
benxov (nema internet trenutno) i moj stav se poklapaju sa kalachevim
zagi
ok uvaažavam stav.ja sam pogriješio što sam poslušao benxa da probam spustit tenzije.nadalje ja se mogu ispričat djikiju za neke stvari ali kalachu se nemam šta ispričavat prvo jer je on započeo sukob izmedju mene i njega to se može i na forumu vidjet ako se pogledaju stari postovi a drugo on mi je totalno nebitan u životu tako da me i ne zanima njegovo mišljenje.
zagadur

Post by zagadur » 17 Mar 2008, 10:56

kao moderator imaš obvezu držat iste kriterije prema svim korisnicima foruma ili griješim dragi djiki?
Locked