Fojba Masters Umag, 15.06.2007.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 02 Jun 2007, 10:38

tvoji virtualni leeds je ko i stvarni, nekoć slavan klub sad ispodprosjećan
već čujem na turniru:izeo sam lids iz srca ali sam klasu slabiji od vas i zato pušim i blabla pilana od 5 sati...ali bar ćeš benkijevu ruku dignut u zrak....

p.s.u topicu umag calling možeš potvrdit transfere.....
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 02 Jun 2007, 14:09

kakav je celtic ?
djiki

Post by djiki » 02 Jun 2007, 14:25

dobar, u napadu su jaki lennox i larsson iz najboljih dana, golman je paki Bonner, obrana je također jaka....sve u svemu možda su celtic i raqngers i predobro napravljeni iako i ne čudi pošto je autor patcha britanac
djiki

Post by djiki » 04 Jun 2007, 11:10

nakon nemalog prcanja i lokalpatriotskih pobuda prema yorkshireu , kojeg usput nikad nije vidio ni na razglednici, G.Benx, inače legnda ove igre je rekla odlučno NE modernom nogometu te je odjebo Barcu i uzeo je osjetno slabiji Leeds United........
Danas je naručena i Benkijeva ruka (replika) trofej koji ima najveću težinu na Fojba Mastersu.....
djiki

Post by djiki » 08 Jun 2007, 08:01

Image

info za slatkokusce da se ne brinu, janje kodnog imena Trifon je rezervirano u ponedeljak ima pošteno suđenje, smrtnu kaznu te kreće iz dalekog Plodviva ka Umagu.
Budimo dobri domaćini našem Bugarskom prijatelju
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 08 Jun 2007, 21:04

djiki wrote: Budimo dobri domaćini našem Bugarskom prijatelju
Ništa se ti ne sekiraj :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 09 Jun 2007, 03:45

alst wrote:
djiki wrote: Budimo dobri domaćini našem Bugarskom prijatelju
Ništa se ti ne sekiraj :-D
jes, ja sam vec pustio slinske zlijezde da luce :-D :heart:
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
djiki

Post by djiki » 09 Jun 2007, 09:51

samo da vas pripadnem g.Benvin, inače legenda ove igre, je cjelo popodne sastavljo taktike za Leeds United tako da se očekuje dvostruka kruna od njega (Open+Ruka)
benx

Post by benx » 09 Jun 2007, 17:16

NISAM ZADOVOLJAN SA SA FORMACIJOM AKO BUDEMO IMALI VREMENA MORAM JOŠ NEŠTO IZMJENIT SA ONOM OD EKIPE SA TURNIRA NEMAM VIŠE ŠTO DORADIT JER TRI HALIĆA ZAREDOM A POGOTOVO BUFFONU ZA KOJEG SI MI PRIČAO DA JE MONUSTRUM IZ KOMUNELE AGENT MU JE INAČE MEDICA TO MI JE NAJVEĆI GUŠT
VANJA SE KURČIO PRIJE TEKME DA ČE POSRAMIT DOK MU DHORASSO NIJE 2 GAJBE ZAVALIO POSREDINI GOLA
djiki

Post by djiki » 10 Jun 2007, 08:58

molio bih da mi kontinentalci na PM potvrde dolazak te da im dam moj hot line kontakt broj....
hvala
djiki

Post by djiki » 10 Jun 2007, 09:10

benx wrote:NISAM ZADOVOLJAN SA SA FORMACIJOM AKO BUDEMO IMALI VREMENA MORAM JOŠ NEŠTO IZMJENIT SA ONOM OD EKIPE SA TURNIRA NEMAM VIŠE ŠTO DORADIT JER TRI HALIĆA ZAREDOM A POGOTOVO BUFFONU ZA KOJEG SI MI PRIČAO DA JE MONUSTRUM IZ KOMUNELE AGENT MU JE INAČE MEDICA TO MI JE NAJVEĆI GUŠT
VANJA SE KURČIO PRIJE TEKME DA ČE POSRAMIT DOK MU DHORASSO NIJE 2 GAJBE ZAVALIO POSREDINI GOLA
uvijek vidno emocionalno i elokventno piše g.Benvin, što mu daje još veću dimenziju i veličinu u mojim očima kad je PES ili mjenjačnica Park Umag Kampinga u pitanju.....
djiki

Post by djiki » 11 Jun 2007, 08:55

također ako ko ima mjesto iz zg/ka u petak nek mi se javi na pm
User avatar
ice
Rakija, a ne pivo
Rakija, a ne pivo
Posts: 2875
Joined: 27 Aug 2005, 23:39
PSN: iss-ice
Location: jur in maj haus nau!!!

Post by ice » 11 Jun 2007, 14:31

Bok ljudi,

Sori evo preko vikenda mi se iskristaliziralo da necu moci ucestvovati na velicanstvenom dogadaju, sto vise smotri mladih :-D jazavaca u Umagu.

Bas sam razocaran :-? ali sto ces, siguran sam da ce biti jos kvalitetnih druzenja u nadolazecim godinama :-D
benx

Post by benx » 12 Jun 2007, 09:04

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Čestitam ti Kalach i svim Napoletanima!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Jun 2007, 09:34

napokon serie A!!!!!
samo 6 godina smo čekali da se od nule vratimu u calcio che conta! i kako sosa kaže... karmando im je kupovao štucne i žicao lopte u nižerazrednim klubovima, sad smo ekipa koja ide po bitne trofeje... kad jednom smrkne drugom svane pa je tako naš jadni leeds se debilom wiseom kojeg sam inače redovito draftao na cm.exe zajebao stvar. benx, pogledaj si malo sastav leedsa sa kojim su oni ispali iz lige, pa ljudi su mogli biti 5-6 u premiershipu!
samo par komentara na draftane ekipe... ajax, benfica, liverpool??? onda kažeš da je chelsea najslabiji, ma daj mi molim te reci 'ko je dobar osim maradone u napoliju? ciro sa 18 g? giuliani, za kojeg je iezzo bog, ili misliš da su careca i alemao takve zvijeri? bagni?
pa svima je jasno da je diego sam donio 2 scudetta i kup uefa!
a da, zaboravio sam kapetanska vrpca ide de napoliu koji je zajebao 2 gola protiv klinsmanovog stuttgarta...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Jun 2007, 09:37

je zola u sastavu?
ako moj napoli nije među lošijima sve u kurac. uostalom boli me briga, ostali smo na samo 2 nogometna romantičara, moja malenkost i benx odnosno joe kokica cole koji uzme loptu na svoji 16 i uz oponašanje zvuka F1 (verzija 2002.) ide do suprotnog gola i naravno zabija (ali rijetko)
forza napoli!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 12 Jun 2007, 09:44

samo da javim da dolazim skupa sa jednim karlovcaninom koji se odaziva na indijansko ime "nikad nisam ni X protiv hanna izvukao, niti cu".

danko sunce ti tvoje, javim ti se cim nadjem mobitel jer sam sinoc malo popio pa nemam blage veze di je :DD
benx

Post by benx » 12 Jun 2007, 09:48

Kalcah daj molim te ne kukaj ljepo čemo se ja i ti izmjenit meni daj Napoli a ti si uzmi smrdljivi Leeds pa češ vidit šta je maradona kad Vas budem driblao mislim da če Joe Lukic i Nigel Martin reči mi smo u kurcu Atletico Bilbao Atletico Bilbao Atletico Bilbao
Jel može promjena Napoli Leeds
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 12 Jun 2007, 10:09

ovisi 'ko igra u leedsu... strachan? kelly, lukić, tony y., betty, chapman, mcallister, speed, eric naravno, vinnie jones? ako su to ovi onda uzimam
isto vrijedi ako su to rio, bakke, smith, keane, lennon, bowyer, harte, kewell, viduka, legenda robinson... samo da vas podsjetim na njegov gol protiv swindona

http://www.youtube.com/watch?v=pPyJwnoXQLg

http://www.youtube.com/watch?v=9uc7XaKg ... ed&search=

jebote, idu mi suze na oči kad ovo gledam...
benx, uzet ću ti dres od leedsa za koncert od kaiser chiefsa slijedeći tjedan u zg....
tek toliko da te informiram, sigurno se sjećaš da si na cm.exe u ljetnim pauzama, ako si bio dobro rangiram, igrao neku tipo ligu prvaka sa klubovima iz cijelog svijeta među kojima i taj kaiser chiefs! to je klub iz kojeg lr legenda leedsa prešao u naš voljeni!!!!
lucas radebe legenda.
djiki

Post by djiki » 12 Jun 2007, 11:12

evo kalach ako ti treba prijevoz hann i valiant idu iz zg, bilo bi bolje da ne bude ko zadnji put da ostaneš bez goriva već u karlovcu i onda da se hepening oduži (janjetina hladna ne valja)
inače čestitke terremotatima na serie a i leeds unitedu na division one....
napoli je među slabijima ali maradona može sve sam, naročito ako pošmrka nešto pa mu bude strelica crvena, tad sve ima oko 120....
Locked