Fojba Masters Umag, 15.06.2007.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 Jun 2007, 13:16

evo kako izgleda moja tablica:

1.bayern
2.benfica
3.ajax
4.flamengo
---------------------------1 kategorija za stepenicu iznad ostalih
5.roma
6.liverpool
7.steaua
8.om
9.tottenham
10.celtic
---------------------------2 kategorija srednji klubovi
11.west ham
12.saint ettiene
13.leeds
14.napoli

reci mi di griješim ali ovako po meni stoje stvari
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 20 Jun 2007, 13:24

kaiser-kalach wrote:evo kako izgleda moja tablica:
10.celtic
jesi pogledao roster? stanoviti, vec sam zaboravio... johnstone valjda nema ocjene ispod 90, ostali nista puno slabiji, ako celtic nije u top 5 nije nigdje
steaua ima hagija i lacatusa korektne (80-90) i to je sve
ostalo ne znam
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 20 Jun 2007, 13:28

pogy, ne seri :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 Jun 2007, 13:31

ok, time je moj rezultat još veći. no stvar je u tome što kod celtica neznam za 3 igrača a kod ovih drugih gotovo cijelu ekipu, ali mislim da hann uzme i najlošiju ekipu borio bi se bez problema za titulu. jebiga stepenicu je iznad nas (mislim na umag) i to moram teška priznati. vidjet ćemo kako stoji na turniru u karlovcu kada se bude igrao i mali nogomet;)
evo i tebi pogi prilike za iskupljenje ;)
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 20 Jun 2007, 13:38

mali nogomet nazalost ne igram. pretprosle godine probao, donekle i islo. prosle nikako. koljeno je odavno reklo svoje :-(
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 20 Jun 2007, 13:42

ma bit ce iskupljenja prije ili ranije
mislim da su zapravo sve ekipe bile prilicno jake, ne znam da li je neka odskakala i ideja takvog turnira je bila sasvim ok jer nitko nema prethodnog iskustva s njima
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 Jun 2007, 13:45

pgi, šta moram napraviti da dobijem jednu pivu iznad glave?
ma sve 5 što se tiče ekipa, nego meni je draže recimo sa napolijem pobjediti jednu tekmu nego sa barcom 5. to je draž i neopisivi osjećaj, neznam šta bi više rekao. gol diega ili savoldija bolji su nego orgazam
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 Jun 2007, 13:49

i još nešto ako se bude igrao kakav sličan turnir a fali vam igrača, slobodno me pozovite, mislim na zagreb. ako ništa drugo popit ću vam svu cugu i iznervirati vas.
benx

Post by benx » 20 Jun 2007, 13:58

Oni koji su pobjedili su to zaslužili ali ljestvica je ovako:all stars Bayer Munchen, Champions race Marseile Ajax Benfica Flamengo , 1 Division Steaua Tottenham Livepool Roma,2 Division Celtic West Ham S Etienne Non Legaue Leeds Napoli
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 20 Jun 2007, 13:59

kaiser-kalach wrote:pgi, šta moram napraviti da dobijem jednu pivu iznad glave?
to ti je netko sjebao, bit ce onaj koji ti je stavio armada rijeka :-D
popravit cemo
kaiser-kalach wrote:nego meni je draže recimo sa napolijem pobjediti jednu tekmu nego sa barcom 5. to je draž i neopisivi osjećaj, neznam šta bi više rekao. gol diega ili savoldija bolji su nego orgazam
shvatio sam u onih par minuta sto sam bio pribran :heart:

sto se punjenja tice, rekao sam vec, mijenjam hanna za kalacha tako da se ne brini o nerviranju :cool)
ljeto je doslo, bojim se da nekih turnira ne vidim u slijedecih mjesec dana (barem sto se mene tice), a onda ce prsti gadno zasvrbjet pa ce se vec naci kriticna masa, nadam se
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
valiant
Karlovački monstrum
Karlovački monstrum
Posts: 1476
Joined: 12 Sep 2002, 18:16
Location: uskoro sa FERENCICA FIELDS

Post by valiant » 20 Jun 2007, 15:16

benx wrote:Oni koji su pobjedili su to zaslužili ali ljestvica je ovako:all stars Bayer Munchen, Champions race Marseile Ajax Benfica Flamengo , 1 Division Steaua Tottenham Livepool Roma,2 Division Celtic West Ham S Etienne Non Legaue Leeds Napoli
REPLAJ FROM BAYERN:
djiki wrote:Inače analizirao sam klubove malo i osim onih par sto sam napisao da su slabi svi ostali imaju izvanredne jedanestorke tako da ako je nekomu kurcepalac milan /inter/real napet nek ga uzme...igrat će se u mach modu tako da ne igra ulogu stamina.......
1. Ne vidim Bayern na popisu onih koji odskaču
2. nit sam vidio patch nit igru dok nisam tamo došao
3. nit sam prije izabro ekipu ranije dok ste vi svi već ranije bezecirali svoje želje, DAKLEM svi ste imali i jeste izabrali što želite
4. nakon upita za par ekipa prije početka koji mi niste dali jerbo su već bile zauzete naletio sam na staru ljubav zvanu Bayern (koju mi već nekoliko sezona bezoćno otimaju na draftu, jazavci jedni :-D ) + njihov dres koji imadoh sa sobom su učinili svoje prilikom odabira moje ekipe
5. a čak ni takav Bayern kojeg vi dižete u zvijezde se igrački nije baš uklopio u moj tip igrača kakav meni treba za moju formaciju pa nisam kukao :-D
6. plačite i dalje... :-D
the great one is back on throne
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 Jun 2007, 15:41

valiant se očito osjetio prozvanim :-( neka, neka sigurno se nebi tako veselio protiv mene da je kojim slučajem izabrao fiorentinu, zaragozu ili šta ja znam bolton što su po mojoj procjeni u rangu sa napolijem u non league. jedva čekam da vas sve isprašim jazavci:)
kao što rekoh odradit ću ljetne pripreme, pa redom skidat skalpove zagreb, karlovac, pula, pa onda prema jugu do kud stignem.... već vidim kako vam se lede kosti i molite se. samo da me kalach zabiđe, jao to je strašno šta bi nam mogao napraviti..
inače, nisam na prodaju niti za kakve draftove, sam sam protiv svih idem u osvajanje svijeta.... zabrijao sam;)
djiki

Post by djiki » 20 Jun 2007, 16:16

kalach posljednji fudbalski vizionar.....nakon benkija naravno.....
kalach vrati se doma odmah cu likvidirati 3-4 igrača (fizički crvenom zastavom) samo da se vratiš, da mogu ujutro gledat tvoj sneni dečački pogled na kavi, urbanu frizuru i nervirat se kad zabijaš golove......
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 Jun 2007, 17:00

vidim da me voliš koliko god napravio sranja... pa tvoja mama bi poludila da se vratim, podario sam joj 4 godine mirnog života... osjetio sam na turniru da si bio na mojoj strani iako si zbog politike umaške lige trebao ostati neutralan... mislim, bilo bi čudno da si navijao za tuntara, zagia, milasa... umjesto za mene...
djiki

Post by djiki » 20 Jun 2007, 17:32

kako nebi proradile emocije kad ste mi ti i benx krali čokoladice iz ormara, ili materin milozvučni glas u 3 ujutro koji je zborio mislave reci vedranu da stiša, ili vaše (ti i benx) bacanje kovanica u kapelicu pred derbije ili vaše resetiranje kompjutera pri nepovoljnim rezultatima dok ja nebi gledao (začeci antifairplaya).......
djiki

Post by djiki » 20 Jun 2007, 17:34

valiant šupalj si, trebao si uzeti ny cosmos :cool)
nemoj ulazit u priču s njima dvojicom jer će te izludit, ja sam od njih poludio još 94..........
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 20 Jun 2007, 19:59

djiki wrote:ili vaše resetiranje kompjutera pri nepovoljnim rezultatima dok ja nebi gledao....
aaaaahahahahahahahahahahahaaahhhaa, odlicno, svaka cast :rollingofl
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 21 Jun 2007, 10:06

tek toliko za vašu informaciju, to nije uopće bilo zlobno s obzirom koliko sam ja bio loš u tom hokeju... kad se samo sjetim mog postotka šuta od 300%!!! ako ćemo biti objektivni benx i ja smo bili duplo slabiji od vas ali smo se trgali i kako bi uopće dogurali do doigravanja da nije bilo makinacija... nezoboravna je ona utakmica, jedna od rijetkih koje pamtim kad smo vas dobili 3:2 mislim da je bila '96 ili '97. naravno predhodio je ritual kapelica u dresovima detroita... dramensis
jedan od rijetkih trenutaka kad je benx bio ponosan na mene
djiki

Post by djiki » 21 Jun 2007, 21:46

nhl 97. vodili smo 2:0 i preokrenuli.....poslije toga ste naravno ispali
djiki

Post by djiki » 21 Jun 2007, 22:09

evo te kalach i republica te uslikala:
Image

frajerska poza pari da dirigiraš ko di mora stati....
Locked