Fojba Masters Umag, 15.06.2007.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 19 Jun 2007, 14:33

Hann wrote:dodji mi dodji. ti si navodno trebao biti taj koji ce mene usutkati, no nekako si mi bio sutljiv tokom naseg mectha
koliko sam ja shvatio misija u tom segmentu potpuno uspjela, ti si sutio, on je pjevao - gledano na razini veceri/noci, a ne pojedinacne utakmice
no vidim i da se taktika pokazala promasenom, bolje je pustiti te da lajes, onda uglavnom zaboravis igrat, ovako ti izgleda nije preostalo drugo nego sutit i gonjat svoju sablonu :-D

no da prestanem srat, evo i prvih slika, bez komentara jer sam ostao bez istih tj. ne sjecam se bas, magla :-?

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 19 Jun 2007, 14:51

dosao sam mamuran, pogledaj mi oci, a zavrsilo je sa upalom livog oka radi cega sam i sad zakucan za fotelju. no ne brini, obecano je da ce biti nadoknadjeno, a tako ce i biti. jebat ga, ocito nemam o cemu srati dok tebe nema uz mene. :-st
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 19 Jun 2007, 15:13

ko minus i plus, ko amer i rus....
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Jun 2007, 15:57

kažeš to su onih par slika u prvih pola sata dok si bio sa nama :oops
a hann ne brini se doći ćeš na red... čeka te pakao vezuva
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 19 Jun 2007, 16:35

ima jos slika ali nema jos vremena
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 19 Jun 2007, 17:42

kaiser-kalach wrote:kažeš to su onih par slika u prvih pola sata dok si bio sa nama :oops
a hann ne brini se doći ćeš na red... čeka te pakao vezuva
Image

:DD
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 19 Jun 2007, 17:44

Nije valjda da ste bili bez frižidera?
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 19 Jun 2007, 17:45

frizider pun, ono je bekap sistem bio :heart:
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 19 Jun 2007, 18:05

Hann wrote:dosao sam mamuran, pogledaj mi oci, a zavrsilo je sa upalom livog oka radi cega sam i sad zakucan za fotelju. no ne brini, obecano je da ce biti nadoknadjeno, a tako ce i biti. jebat ga, ocito nemam o cemu srati dok tebe nema uz mene. :-st
Tek moje.. podočnjaci do poda :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 19 Jun 2007, 18:09

kaiser-kalach wrote:pa da vidimo i to suprotno... mene je recimo oduševio tuntar... čovjek koji nikad ne pokazuje emocije protiv mene je eksplodirao, rigao je gnjev i bijes na sve strane... a tek ona priča o statistici kad si je sam iskopao grob... nema većeg gušta;)
E da... tu raspravu sam i ja ubrao.. baš ga je zabolio taj poraz. Nas je peglao u grupi, išlo ga je i onda- paf, dođe Napoli i sastavi ga. Pa se išao bnešto izvlačit na statistiku i te fore...

Meni to inače užasno ide na živce, izgubio si, daj ruku i gotovo, bit će bolje drugi put. Onaj ko mene uspije isprovocirat na neku reakciju nek odmah nosi Benkijevu ruku doma :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
valiant
Karlovački monstrum
Karlovački monstrum
Posts: 1476
Joined: 12 Sep 2002, 18:16
Location: uskoro sa FERENCICA FIELDS

Post by valiant » 19 Jun 2007, 19:29

alst wrote:
kaiser-kalach wrote:pa da vidimo i to suprotno... mene je recimo oduševio tuntar... čovjek koji nikad ne pokazuje emocije protiv mene je eksplodirao, rigao je gnjev i bijes na sve strane... a tek ona priča o statistici kad si je sam iskopao grob... nema većeg gušta;)
E da... tu raspravu sam i ja ubrao.. baš ga je zabolio taj poraz. Nas je peglao u grupi, išlo ga je i onda- paf, dođe Napoli i sastavi ga. Pa se išao bnešto izvlačit na statistiku i te fore...

Meni to inače užasno ide na živce, izgubio si, daj ruku i gotovo, bit će bolje drugi put. Onaj ko mene uspije isprovocirat na neku reakciju nek odmah nosi Benkijevu ruku doma :-D
a ko bi tebe provociro ?
ko se može ljutiti na Inker iz Zaprešića :? :-D :-D

došli su tiho i nenadano uzeli kup iako su bili slabija ekipa od ostalih, takvi i kasnije uvijek ostanu simpatićne ekipe koje svi vole bez obzira što više nikad ništa ne osvoje :-D :-D :-D
the great one is back on throne
djiki

Post by djiki » 19 Jun 2007, 20:04

Image

ajde ko će naći dobitnika benkijeve ruke?
benx

Post by benx » 19 Jun 2007, 21:31

Mogu znati samo di je moja ova zastava sa utakmice Ita-Cro samo to me zanima inače drugi fojba master uzimam Neretvu Na golu Gabrič Jerkan Štimac,Carr,Balde,Kooman,ZidanSrna,Cruyf,Klinsman,Eusebio Na klupi Maradona,Bokšič,Lineker,Beckembauer,Pfaff, i to je to za sad s ovom ekipom ne bojim se ni Hanna jer ako budu zakazali Jerkan i Štimac tu je Balde naravno editirat ču ga iz Celtica inače turnir je bio odlično organiziran Miki je puno uložio da li mu se iplatilo to če se vidit po prikazanom...!!!!!!???? :eksplozija :eksplozija :eksplozija :eksplozija :eksplozija :eksplozija
benx

Post by benx » 19 Jun 2007, 21:34

Čestitam Hannu Valiantu i Roniu na osvojenim peharima inače mirni dečki povučeni jedino ih Astra Bih spašava to mi je fora meni je baba iz Metkovića pa su uvijek me u školi zajebavali da sam bosanac jer sam im nosio mandarine zato ču uzet Classic Neretva(metk.) slijedeči put u biti Hercegovci ste Vi naglasak Vam je fora jel me podsječa na Metković ah nostalgija pogled s brda na Velež i rijeku Neretvu a jebiga
djiki

Post by djiki » 20 Jun 2007, 11:17

za organizaciju nisam jedini zaslužan već svi dečki iz umaga koji su dali u većem ili manjem obujmu svoju pomoć......
djiki

Post by djiki » 20 Jun 2007, 11:44

i mislim da hann ki pravi ercegovac gonja golfa a ne astru
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 20 Jun 2007, 11:57

strah mene ovakve policije, mozda bi i bio golf da nije ovoga:

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/06/20/0514006.html
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 Jun 2007, 12:02

šta je benki, za mene nema čestitke? pa ispred tebe sam miljama a uz to pokazao sam kako se napoli može nositi sa najvećim svjetskim ekipama!!! miki za onu pizdariju si gotov, javljaju ljudi iz podzemlja. navodno su sve platili štimac i sinovčić koji su dečkima za put u livorno u aute gurali oružje zapljenjeno sa ekipom lora još 1992. ako se sjećaš, štimac je neko vrijeme izbivao sa nogometnih travnjaka jer je lovu vidio u švercu i iznudama osim uobičajenog reketarenja.
benks, šta je to ni malo gorčine, bez ekscesa, bez draža.... nešto mi fali, gastalini, lutanje po šumi, ideologija pobjednika, vizionarstvo... gdje je to nestalo, pa nisu ti valjda pamet pomutile cicioline iz fkk-a ili je to normalan slijed obiteljskog čovjeka....
ma di su lipi dani.... autobusni i atlas u rukama, snijeg, kapelica i detroit...
nije ni čudno što me nije volja doma...
benx

Post by benx » 20 Jun 2007, 12:10

Nije istina to što govoriš pogledaj tabelu trenutnu na našim stranicama koji sam na tabeli ovaj Leeds Classic bez poznatih igrača malo sam bio razočaran a i dosta su loši u koga da se uživim napad neki Clark Boby Colins Lorimar ko su ti nema ih niti na official stranice od Leedsa:
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 20 Jun 2007, 12:15

daj mi benx pošalji tablicu tvog viđenja kvalitete klubova na turniru, a onda ću ti ja moju... baš me zanima kako kotira moja ekipa
Locked