Umag Calling

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
benx

Post by benx » 30 Dec 2007, 21:30

Ja sam Bosniaco ne mogu sudit Bračanima Zagi nemoj bacit žarulju u kojem je Wolfram pokvaren valjat če ti za po danu.
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 21:31

djiki wrote:
zagadur wrote:zapalio bi samo spalato italiana
što ćeš palit grad koji ima klub bez tradicije, povijesti i trofeja...imamo da patimo pusti nas da živimo puni ljubomore i frustracija što nikad nismo bili klub kao dinamo... :-(
nije vam sve jedno znam,sad nema više franje i canjuge da pjevate pjesmicu napamet
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 21:32

benx wrote:Ja sam Bosniaco ne mogu sudit Bračanima Zagi nemoj bacit žarulju u kojem je Wolfram pokvaren valjat če ti za po danu.
benki i ova druga vrata su isto lijepa....
benx

Post by benx » 30 Dec 2007, 21:33

ije dao farbat kosu ali ima frizuru zig zagi vidjet češ to nije kao na ovoj slici što si pastirao u svakom slučaju
benx

Post by benx » 30 Dec 2007, 21:39

Šta je radio Luka u Zadru u katedrali ako je sa Velebita kao što si ti rekao
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 21:43

Image
evo tuntija u melonu
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 21:44

benx wrote:Šta je radio Luka u Zadru u katedrali ako je sa Velebita kao što si ti rekao
došao je ispljuvat novinare južnjake
djiki

Post by djiki » 30 Dec 2007, 21:44

zagadur wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:zapalio bi samo spalato italiana
što ćeš palit grad koji ima klub bez tradicije, povijesti i trofeja...imamo da patimo pusti nas da živimo puni ljubomore i frustracija što nikad nismo bili klub kao dinamo... :-(
nije vam sve jedno znam,sad nema više franje i canjuge da pjevate pjesmicu napamet
uvijek ste bili klub a mi provincjalci što je je..... :-(
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 21:52

Image
to je to
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 22:00

Image
evo idola jamaica version
djiki

Post by djiki » 30 Dec 2007, 22:01

interesantna je tvoja opčinjenost šampionatom hrvatske, iskreno ti se divim da si toliko ufuran u to, meni da hajduk osvoji 10 prvenstva hrvatske u nizu bi mi manje vrijedilo nego kup maršala u bg 91.jugonostalgičar ili podcjenjivatelj hr lige?neznam procjeni sam
djiki

Post by djiki » 30 Dec 2007, 22:02

zagadur wrote:Image
evo idola jamaica version
skoro je deblji od tebe :-D
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 22:12

djiki wrote:interesantna je tvoja opčinjenost šampionatom hrvatske, iskreno ti se divim da si toliko ufuran u to, meni da hajduk osvoji 10 prvenstva hrvatske u nizu bi mi manje vrijedilo nego kup maršala u bg 91.jugonostalgičar ili podcjenjivatelj hr lige?neznam procjeni sam
serator. a zašto si toliko puta odgulio 600 km po super jadranskoj magistrali da gledaš jadnu hnl???????? djiki molim te prekini
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 22:13

djiki wrote:interesantna je tvoja opčinjenost šampionatom hrvatske, iskreno ti se divim da si toliko ufuran u to, meni da hajduk osvoji 10 prvenstva hrvatske u nizu bi mi manje vrijedilo nego kup maršala u bg 91.jugonostalgičar ili podcjenjivatelj hr lige?neznam procjeni sam
serator. a zašto si toliko puta odgulio 600 km po super jadranskoj magistrali da gledaš jadnu hnl???????? djiki molim te prekini
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 22:21

evo vam torcidojsi pa glođite doma parket i vičite da je zagi peder
Last edited by zagadur on 30 Dec 2007, 22:31, edited 1 time in total.
djiki

Post by djiki » 30 Dec 2007, 22:23

zagadur wrote:
djiki wrote:interesantna je tvoja opčinjenost šampionatom hrvatske, iskreno ti se divim da si toliko ufuran u to, meni da hajduk osvoji 10 prvenstva hrvatske u nizu bi mi manje vrijedilo nego kup maršala u bg 91.jugonostalgičar ili podcjenjivatelj hr lige?neznam procjeni sam
serator. a zašto si toliko puta odgulio 600 km po super jadranskoj magistrali da gledaš jadnu hnl???????? djiki molim te prekini
jebiga 90-tih je bilo interesantno, bili smo solidni u europi, ali danas tvrdim vise vrijedi prvenstvo iz 79. nego sve što je hajduk osvojio u hr. a magistrala je meni osobno najdraža cesta :cool)
djiki

Post by djiki » 30 Dec 2007, 22:24

zagadur wrote: evo vam torcidojsi pa glođite doma parket i vičite da je zagi peder
zasto?pa to je istina.ovo danas nije onaj hajduk sto sam volio i ciji sam vojnik bio......
benx

Post by benx » 30 Dec 2007, 22:27

NAJVEĆA SPRDAČINA ZAGREBAČKOG SPORTA I STUDIJA SU DALMATINCIJI KOJI STUDIRAJU I BAVE SE SPORTOM.

NAJVEĆI KLAUN ZAGREBAČKOG SPORTA JE DALEKO NA VRHU ŽABCI VATERPOLO KLUB MLADOST NAJTROFEJNJIJ VATERPOLO KLUB NA SVIJETU I JEDAN OD NAJTROFEJNJIJIH UOPĆE NA ČELU SA BUKIĆEM BEZ DALMATINACA BILI U RANGU SA MEDVEŠĆAKOM A SAD CIBOSI PA OVAKO ZA CIBOSE SPREMNI PURGERI KOJI SU IGRALI OVAKO 1986 PRVACI EVROPE DRADZEN PETROVIĆ ACO PETROVIĆ ANDRO KNEGO MIHOVIL NAKIĆ SVEN UŠIĆ MISLIM IZ PULE PURGER KREŠIMIR ČOSIĆ KOJI JE JOŠ PRIJE IGRAO I SADA jOKE vRANKOVIĆ KOJEG SU POTJERALI SADA DINAMO SLAVEN ZAMBATA ISTO DALMATIA BOYS I TAKO DALJE I TAKO DALJE TAKO DA NE MORAŠ ZAGI PLJUVAT JER BO AKO SE UVATIM KOMPJUTERA ZAKRČIT ČU TI IMENIMA FORIUM DA KAD DOJE POGI U POLYNESIU ČE DA MU KUPIM NOVI ONLAJN LICENCU
benx

Post by benx » 30 Dec 2007, 22:31

NEMOJME TJERAT ZAGI DA IZVUČEM DRUGI KORJEN ZG SPORTA JER TOČNO ZNAM DI MORAM IČI DA BI PRIKUPIO PODATKE A ZA ZAMBATU MI JE STARI REKAO DA JE DALMATINAC I DA JE BIO PRVI NA PROBU U HAJDUK A TO JE BILO PRIJE 40 GODINA BAREM MOJ STARI NAVIJA ZA DINAMO I JA GA SVAKO TOLIKO NEŠTO NAIJVNO PITAM SAMO DA TEBI MOGU NEŠTO NASRAT
zagadur

Post by zagadur » 30 Dec 2007, 22:34

daj benki molim te,djiki je barem priznao da je ajduk trenutno škovaca
Locked