Umag Calling

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Post by djiki » 15 May 2007, 20:47

bilo sitno ali slatko......
rješi onda za turnir 15.6 cresku janjetinu, jedno manje janje od recimo 35 kila mislim da bi bilo ok...
benx

Post by benx » 15 May 2007, 21:12

Nema problema samo treba ić kod Suca u Nerezine po to
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 15 May 2007, 21:14

zapravo vidim ja da nije moje da se mijesam, vec drugi put danas :-D

PS. nije li Sudac u Ćunskom? mrvac dalje od Nerezina.
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
benx

Post by benx » 15 May 2007, 21:53

Nemoj tako Šefe kad si mi razveselio dan kad si mi spomenu Bill Lambierra još sam zaboravio i spomenuti tada i Boston Larry Bird Robert Parish i Jordana koji takodjer su bili premekani za Bad Boyse inače gospodin Mislav ide češće od mene u Ćunski Nerezine Lošinj Beli Lubenice pa neka uzme životinju
[img]
djiki

Post by djiki » 16 May 2007, 10:24

ne dirajte mi se u suca...kad budem opet išo u duhovnu obnovu dva ću pokupit na povratku, imaih milion uz cestu, nenadgledanih jagnjaca (sumnjam da pastiri stavljaju web camere za nadgledavanje stada)
djiki

Post by djiki » 16 May 2007, 10:32

btw gdine bevine što kažete na promjenu sustava u našoj lizi? 8 klubova 4xkružno u 3 puta da se odigra + kup na 2 utakmice, dobili bi 10-ak prvenstva godišnje, već smo na 106. za 2 prelazimo engleze a to i nije fora......
benx

Post by benx » 16 May 2007, 12:00

Pa kad ču jua osvojit prvenstvo!

Pa i tako ja nisam da se igra po ljeti tu bi mogli nešto uštedjet.

S obzirom da je bitnije englezima FA kup šta te boli djon za prvenstvima.

AJDE KALAČ ŠTO SI STAO ZAŠTO SI NAS ODJEBAO

EVO TRI RAZLOGA ZAŠTO BI VOLIO VIDJETI KAISER KALACHA

ZBOG NAPOLIJA GIULIANO GIULIANI BRUNO GIORDANO CIRO FERRARA
ANDREA DROGA CARNEVALE I OSTALI

LEEDS UTD. GORDON STRACHAN RODNEY WALLACE

DETROIT RED WING SERGEY FEDOROV STEVE YZERMAN I FERRERO ROSCHE BRUŠTOLONI LUPEN
djiki

Post by djiki » 16 May 2007, 13:14

jebem vas lopove, dijetetu iz ustiju ste otrgnuli kolačiće od mulina bjanka :evil
btw kaiser armada kalach je pizdun neće da nam se javi :-(
benx

Post by benx » 16 May 2007, 15:40

Nemam pojma zašto se nejavlja na telefon se čujemo non stop

Image

Ovaj u crno kao arbitar Vam je Peter Shilton a ovaj drugi Diego Armando

Image

Kalač šta očeš da ti titram da bi se javio ajde Lee Chapman Mark Sterland
djiki

Post by djiki » 16 May 2007, 20:39

benx wrote:Nemam pojma zašto se nejavlja na telefon se čujemo non stop

Image
buahahaaha di si ovo našo isssa ti?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 May 2007, 11:26

a jeste dosadni... ima ljudi koji rade a ne kao neki postave zastavu na krov i misle da su izgradili pola umaga...
pozdrav svim forumašima iako mi nije do pozdravljanja ali kad se već 1. put javljam da budem kulturan...

tek toliko ako nekog zanima imam plan puta za genovu na zadnje kolo koje bi trebalo potvrditi ulazak napolija u 1. ligu. kako su oni pobratimljeni klubovi bit će reza koja bude trebala.
naravno da se ne ide po autocesti nego po putevima samo meni dobro poznatim...
pazi ovo, kako otvaramo bazu slijedeće godine u kasteli ili marini, mjestu kraj trogira, trebat će nam kombi za transfere putnika. došao sam do ideje da kupim kombi, a da bi za njega nekih 7-8 milja eurića pa ako ne'ko prodaje...
da se vratim na bitno, datum je 10.06. pa sve zainteresirane molim da se jave, max broj putnika je 5 i ide se sa zelenim fiat puntom. potrošnja 6 l po otvorenoj cesti, 762 km po smjeru. u svakom slučaju zanimljivi vikend. ako smo mogli andročec i ja do štutgarta sami možemo i nas petero...
djiki

Post by djiki » 17 May 2007, 11:42

kaiser-kalach wrote:a jeste dosadni... ima ljudi koji rade a ne kao neki postave zastavu na krov i misle da su izgradili pola umaga...
.
:-D :-D :-D
iako je upućena meni dobra hahaha

punto može izdržati max do udina ali zato postoji:
Image
dizel.......benki vozi, diffidato je vođa puta, otraga leo, ti i lampić....
benx

Post by benx » 17 May 2007, 13:41

http://www.revista-parabrisas.com.ar/wa ... 9_1280.jpg

Možemo i sa ovim ja se još nisam vozio na utakmicu sa Kalačevim i Vanjinin bolidom osim sa opel corsom na utakmicu Triestina Napoli gdje me karta koštala oko 280 Eura :evil :eksplozija :potstir
djiki

Post by djiki » 17 May 2007, 13:41

evo za sljedeći turnir u utorak spremam najzaslužnijima na dar majicu:

Image
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 May 2007, 13:48

no dobro, uzet ćemo u obzir i benxov turbodizel... u svakom slučaju molim zainteresirane da se jave... inače možemo otvoriti šampanjac za lufc koji je ispao u 3. ligu ali mu je uz to oduzeto 10 bodova kao kazna za bankrot. sve bi to bilo samo žalosno da nije super žalosno jer se bodovi skidaju ove godine a od slijedeće godine leeds kreće od 0 bez negativnih bodova. kakva makinacija čelnika eng saveza. ma neka samo da nam se brzo vrate. patili smo par godina za nopolijem, sad za leedsom... valjda nam je takva sudbina. mis smo tvvd ovah! što bi rekao elvis džej kuvtović

gdje je taj forum sa košaricom i enejđiejl hokejom?
još jednom da napomenem kako je quaresma najlegendarniji lik pesa, gol kakav je on zabio još nisam vidio nigdje, ni toni cascarino, ni suzano vasiljević, ma ni od nikića kad je vezao kravu za stabla
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 17 May 2007, 14:04

majica je ludilo!!!! daj mi napravi majicu sa ovim likom i neka piše ekipa barufa ili onaj stari pa isto da piše. font neka je od clockworka. evo ti i slikice... bila bi polo tamnoplava ili crna, na foru navijaca u njemačkoj
Image
Image

samo probavam
benx

Post by benx » 17 May 2007, 14:15

Ideš kalac na ostali sportovi i onda na NHL
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 May 2007, 13:52

ahoj, kad se sprema veličanstveni turnir na koji bi navodno trebalo nazočiti i zagrebačko društvo? smijem li ja slijedeći turnir igrati sa svojom ekipom samo ću maknuti cassana i uzeti modrića da imam bodova kao i vi? inače, s obzirom da nismo dugo dirali službne stranice da najavim kako je napokon prekinuta dominacija celtica. pod rubriku vjerovali ili ne, nakon 3 duple krune u 4 prvenstva celtic bez trofeja u 17. prvenstvu. slaba utjeha je 3. mjesto sa očajnom igrom i slabom motivacijom. navodno je trener celtica popustio pritisku povjerenstva lige, novinara i inih koji su prijetili raspadom lige zbog nezanimljivosti i slabe posjećenosti stadiona i odlučio apstinirati 1 kolo. kako će se to odraziti na ligu neznamo ali samo saznanje da je naglo porasla prodaja godišnjih ulaznica već je dobar pokazatelj da ide na bolje. postavljam si samo jedno pitanje!!!! dali sam ja zvezda našeg doba ili djiki umaških geliptera? ustvari to je isto?
dali sam ja djiki de zagabria? u tom slučaju potrebno mi je 6 majica kalch's marionettes;)
djiki

Post by djiki » 18 May 2007, 14:07

kalach odlazi :-D
i u umag dolazi
djiki

Post by djiki » 20 May 2007, 12:28

evo kaiser javlja da ima eskluzivnu vjest da roy maakay potpisuje za dinamo!!!! :-D
čak es i kill bill andročec smije.....
Locked