Umag Calling

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Post by djiki » 16 Mar 2007, 15:59

maccro wrote:
djiki wrote:nisam bio ni superioran toliko koliko me lopta išla i koliko su glupih autogolova suparnici dobivali :cool)
Tzv. punjenje :-D
što je da je, još je slađe kad te svi mrze jerbo sve ulazi....
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 16 Mar 2007, 16:38

djiki wrote:za papicu spremni....dogovorit ćemo se....
treba li spominjat da bi i kakav usputni turniric bio ok :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 16 Mar 2007, 16:45

djiki, daj datum eto i mene. cisto onako da te zajebajem i pojedem janjetine, obecao si me udebljati. punjenje prepustam ostalim jazavcima, ovom jazavcu samo janjetine daj :DD
djiki

Post by djiki » 16 Mar 2007, 20:03

jedan vikend pred sezonu bi mogli dogovorit, par vas jazavca da dodjete....no frks....
User avatar
valiant
Karlovački monstrum
Karlovački monstrum
Posts: 1476
Joined: 12 Sep 2002, 18:16
Location: uskoro sa FERENCICA FIELDS

Post by valiant » 19 Mar 2007, 00:29

dolazimo :-D
the great one is back on throne
djiki

Post by djiki » 19 Mar 2007, 10:41

valiant wrote:dolazimo :-D
je ti imaš prentenzije (sexualne) ka našem vanji el bahatiju? jeste li skupa možda gulili u prižunu u vojsci? :cool) samo da ne bude tog datuma neka tekma dinama ili repke jer onda možemo sa prikom ti jedino igrati u police station radi zabrane njegove po zakonu o navijačima, naravno jel treba reći nezaslužene (da je bar suca pogodio bengalkom protiv engleza)
14.6. napravit ćemo turnirčić u blairwich šumi, broj uzvanika ovisi o broju spavaćih mjesta koje ćemo u sezoni moći osigurati....
User avatar
valiant
Karlovački monstrum
Karlovački monstrum
Posts: 1476
Joined: 12 Sep 2002, 18:16
Location: uskoro sa FERENCICA FIELDS

Post by valiant » 19 Mar 2007, 12:38

ak sam na SP u njemačkoj spavo 4 dana u autu, mogu i kod vas na plaži u 6. mjesecu :-D
the great one is back on throne
djiki

Post by djiki » 19 Mar 2007, 12:45

budemo rješili za sve koji očekuju jebačinu ppičke kupanja i sotala sranja zaboravite, samo šuma, janje i kontroler....
User avatar
valiant
Karlovački monstrum
Karlovački monstrum
Posts: 1476
Joined: 12 Sep 2002, 18:16
Location: uskoro sa FERENCICA FIELDS

Post by valiant » 19 Mar 2007, 12:48

koja šuma? daj mi janje i svježe meso za punjenje (mreža, da ne krivo pomislili vi sa pokvarenom maštom) :-D
the great one is back on throne
djiki

Post by djiki » 19 Mar 2007, 13:32

valiant wrote:koja šuma? daj mi janje i svježe meso za punjenje (mreža, da ne krivo pomislili vi sa pokvarenom maštom) :-D
parekselense događaji se održavaju u lovačkoj kući, di se može peć, jest, pit i punit.čak postoji i malo fudbalsko igralište vani sa reflektorima i sve u okruženju šume ko u blejrviču...i dakako daleko je od mora pa ne trebamo gledati debele preplanule nemice, holanđanke i ostalu belosvetsku gamad....btw prika ti se celi uzbudio što si najavio dolazak da nebi bilo još i vlakića u šumi :cool)
User avatar
valiant
Karlovački monstrum
Karlovački monstrum
Posts: 1476
Joined: 12 Sep 2002, 18:16
Location: uskoro sa FERENCICA FIELDS

Post by valiant » 19 Mar 2007, 15:02

djiki wrote:čak postoji i malo fudbalsko igralište vani sa reflektorima
to te ja pitam, slaži odma i turnir na tom igralištu , da vas napunimo i na velikom terenu :-D ako je termin služben, odma vrbujem ekipu da dodemo u dovoljnom broju za pravi nogomet :-D
the great one is back on throne
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 19 Mar 2007, 15:54

djiki wrote:budemo rješili za sve koji očekuju jebačinu ppičke kupanja i sotala sranja zaboravite, samo šuma, janje i kontroler....
Jel to jedno janje za mene, a za vas drugo, ili :?
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
djiki

Post by djiki » 29 Mar 2007, 12:31

za mongobrojnu populaciju fanova (pogi i eventualno još jedan-dva) stranica je obnovljena, pa koga zanima.....
User avatar
ice
Rakija, a ne pivo
Rakija, a ne pivo
Posts: 2875
Joined: 27 Aug 2005, 23:39
PSN: iss-ice
Location: jur in maj haus nau!!!

Post by ice » 29 Mar 2007, 17:54

djiki wrote:za mongobrojnu populaciju fanova (pogi i eventualno još jedan-dva) stranica je obnovljena, pa koga zanima.....
Dobre fotkeeeeeee :-D :-D :-D

Eto vidis, zoki, zakaj mi nemamo neku lijepu stranicu? :suspect:
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 29 Mar 2007, 17:57

ice wrote:zakaj mi nemamo neku lijepu stranicu? :suspect:
zato sto mi toliko dobro izgledamo da nam uopce nije potrebna montaza, dovoljna je dokumentaristicka fotka :cool)
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Top-Spieler
Najbolji pečenjar
Najbolji pečenjar
Posts: 424
Joined: 11 Dec 2002, 15:56

Post by Top-Spieler » 30 Mar 2007, 16:20

poglavica wrote:
ice wrote:zakaj mi nemamo neku lijepu stranicu? :suspect:
zato sto mi toliko dobro izgledamo da nam uopce nije potrebna montaza, dovoljna je dokumentaristicka fotka :cool)
:rofl3 :rofl3 :rofl3
WIEDERKEHR VON TOP-SPIELEREN

Image

Osam dugih godina
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 30 Mar 2007, 17:32

vidi ovog padobranca :roll
djiki

Post by djiki » 30 Mar 2007, 19:31

Image

Povod ovog posta jest ovaj veliki čovjek malih dimenzija i njegovo djelo Umaška liga u egzilu koji će uskoro bit dostupan na stranici www.pes-zagreb.com (under konstrakšn).
O osnivaču:osrednji vječiti talenat u fudbalu, ljevičar urbane frizure, neonacist (epizoda u livornu di je čak slagao ljude da ne-djelo što bolje ispadne), emotivac, jedini član u Hrvatskoj crkve Maradoniane. Tolika opčinjenost likom i djelom malog zelenog je neviđena, a najveći paradoks je taj da kad ga se uspio dočepati (prilikom turnira u Novom Vinodolskom di je uletio u teren i počeo grlit svog boga) ovaj ga je počeo gurat i reko mu «Vai via». Zanimljiva anegdota je da je nakon toga tokom privođenja Boris Becker dodao isusovke koje su mu bile ostale na tribini.
Inače je cjenjeni turistički djelatnik pred neko vrijeme mi je poslao ponudu tjedan dana da provedemo u Engleskoj da uzmemo rentacar a itinerar bi bio ovakav, u biti išlo bi se samo na tekme i gledat stadione(doslovno prenosim):"evo samo da znaš kako sam smislio putovanje autom po engleskoj.... šta misliš, imaš li koji prijedlog?
london - northampton - coventry - birmingham - wolverhampton - stoke - liverpool - manchester - leeds - sheffield - notthingham - leicester - luton! ako stignemo ubaciti hull ludnica, oni su mi jako dragi.
prvu rutu do manchestera idemo prema gore a ove druge u povratku iako sumnjam da ćemo stići...
ako ne stignemo onda bi išao na varijantu do birminghama pa desno za notthingham i shefield jer su veća fora clubovi!!!
po londonu obavezno qpr, cristal palace, luton, milwall, west ham, tottenham, chelsea, arsenal.. recimo fulham i charlton su mi manje fora od qpr ili cristal palaca..:"

Što se tiče lige, vodi e besprjekorno, strože od bilo koga, zato je i dobio nadimak Kaiser.Pogi je za njega pičkin dim, po principu njemu Celtic (kao drugi najkatoličkiji klub na svijetu poslije Dinama), a drugima da birati po principu:»Ti je fora Messina? Evo biraj između Messine čiji su navijači fora i Catanie, to su oni koji su ubili pandura». Draft pak je posebna priča, svako može birati svakog osim pojedinih igrča koje je on otkrio i nikom nebi palo napamet da ih drafta, a tu ne govorimo o Strelleru, nego o njegovim otkrićima Kićo Ronaldo, Messi, Balde.....
U svakom slučaju velika šteta što nije više kod nas nego u dalekom i hladnom Zagrebu, i ako ga ikako vidite na nekom PES turniru ponudite ga pivom zaslužio ga je, Velebitskim kojeg je on otkrio....
Liga inače ima do 8 članova nadam se da će se osnivać kojiput češće javljat ovdje...



P.S.o maradoni je sve istina , a o livornu 90%
Image
djiki

Post by djiki » 03 Apr 2007, 11:11

u petak uskrsni turnir, pa ako je ko u zelenoj istri nek svrati na malo vina i lignjice
Image
djiki

Post by djiki » 21 Apr 2007, 14:21

idol umaške lige tajno sniman dok igra, dojmljiv rad nogu....
http://www.youtube.com/watch?v=p-rIX25-8ZA
Locked