Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 09 Feb 2010, 11:57

Kalach wrote:Image
kalach sms 06.02. u 20:01:......zamolit ću pogija da izbriše topic o napoliju.....eto toliko o čovjeku,moralnoj vertikali kalunova....sad kalach nastavi sa telefonskim terorom.tu si šampion napolija i okolice
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 09 Feb 2010, 12:37

da... i zamolio sam ga jer više nisam mogao podnositi vaša teroriziranja i vrijeđanja... sad kad ste odlučili bojkotirati forum nema razloga da ga zatvori... :neznam

btw, ovako je glasila poruka:

razmisli, nije potrebno da ti crtam. btw, nemam prste u tome kako bi vi htjeli. zamolit ću ga da zatvori topic o napoliju, uspjeli ste mi pokvariti jedini topic u kojem sam gustao. zasto? niti vas spominjem, niti vas vrijeđam. fojba i drugi turniri u umagu su za mene proslost ;( ne pase mi takva zajebancija jbg.

kako mi izvrčeš riječi... ništa novo :-(
Last edited by Kalach on 09 Feb 2010, 12:50, edited 2 times in total.
istra ti materina!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 09 Feb 2010, 12:48

Kalach wrote:da... i zamolio sam ga jer više nisam mogao podnositi vaša teroriziranja i vrijeđanja... sad kad ste odlučili bojkotirati forum nema razloga da ga zatvori... :neznam
to je samo dokaz da si petokolonaštvom žugao protiv djikija u zagrebu
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 09 Feb 2010, 12:51

zagadur wrote:
Kalach wrote:da... i zamolio sam ga jer više nisam mogao podnositi vaša teroriziranja i vrijeđanja... sad kad ste odlučili bojkotirati forum nema razloga da ga zatvori... :neznam
to je samo dokaz da si petokolonaštvom žugao protiv djikija u zagrebu
stvarno si očajan... ne brini se, ne radim ništa protiv djikija a niti protiv tebe... razmisli o svojim postupcima i riječima koji puno govore o tebi... osim toga, šta nisi rekao svima da bojkotiraju forum? pa daj se drži toga onda...
istra ti materina!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 09 Feb 2010, 12:56

Kalach wrote:
zagadur wrote:
Kalach wrote:da... i zamolio sam ga jer više nisam mogao podnositi vaša teroriziranja i vrijeđanja... sad kad ste odlučili bojkotirati forum nema razloga da ga zatvori... :neznam
to je samo dokaz da si petokolonaštvom žugao protiv djikija u zagrebu
stvarno si očajan... ne brini se, ne radim ništa protiv djikija a niti protiv tebe... razmisli o svojim postupcima i riječima koji puno govore o tebi... osim toga, šta nisi rekao svima da bojkotiraju forum? pa daj se drži toga onda...
ja sam očajan a ti bombardiraš ljude telefonskim pozivima :rofl3
kalach,ja te razumijem.sam si u zagrebu i moraš si stvorit ekipu na ovakav ili onakav način.a napoli topic je mjesto na kojem održavaš vezu sa svojom prošlosti koju bi najrađe vratio,ali ne ide to tako lako.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 09 Feb 2010, 12:58

odustajem zagi... pobjedio si, pogodio si u sridu ali isto tako ne želim se spuštati na tvoju razinu daljnjim prepucavanjem...
istra ti materina!
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 09 Feb 2010, 13:59

za sve ovo šta se događa - :tuzni :-( :-puke
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chopa » 09 Feb 2010, 14:02

ma kaki bojkoti? :zbunjola

alaj ste svi skupa pošandrcali

još da se ne pozna medjusobno 90% foruma, još bi svatijo al ovako imam izvjesne poteškoće u razumijevanju

šta je bit ovog foruma ako nije zajebancija i međusobno pikanje? :volim
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 09 Feb 2010, 14:08

ma kakav bojkot mi samo čekamo da se održit data prijetnja :kokice
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Umag Calling 2009A

Post by tata » 09 Feb 2010, 14:23

ja sam kiseo

:tuzni
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 09 Feb 2010, 15:58

Kalach wrote:da... i zamolio sam ga jer više nisam mogao podnositi vaša teroriziranja i vrijeđanja... sad kad ste odlučili bojkotirati forum nema razloga da ga zatvori... :neznam

btw, ovako je glasila poruka:

razmisli, nije potrebno da ti crtam. btw, nemam prste u tome kako bi vi htjeli. zamolit ću ga da zatvori topic o napoliju, uspjeli ste mi pokvariti jedini topic u kojem sam gustao. zasto? niti vas spominjem, niti vas vrijeđam. fojba i drugi turniri u umagu su za mene proslost ;( ne pase mi takva zajebancija jbg.

kako mi izvrčeš riječi... ništa novo :-(
wtf?!?!? :-st :suspect: Ja se nadam da ne misliš to ozbiljno, jer bi u protivnom ispao malo smješan, da nekome pričaš jedno, a drugome druge stvari, ili?!?
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 09 Feb 2010, 16:06

reds wrote:
Kalach wrote:da... i zamolio sam ga jer više nisam mogao podnositi vaša teroriziranja i vrijeđanja... sad kad ste odlučili bojkotirati forum nema razloga da ga zatvori... :neznam

btw, ovako je glasila poruka:

razmisli, nije potrebno da ti crtam. btw, nemam prste u tome kako bi vi htjeli. zamolit ću ga da zatvori topic o napoliju, uspjeli ste mi pokvariti jedini topic u kojem sam gustao. zasto? niti vas spominjem, niti vas vrijeđam. fojba i drugi turniri u umagu su za mene proslost ;( ne pase mi takva zajebancija jbg.

kako mi izvrčeš riječi... ništa novo :-(
wtf?!?!? :-st :suspect: Ja se nadam da ne misliš to ozbiljno, jer bi u protivnom ispao malo smješan, da nekome pričaš jedno, a drugome druge stvari, ili?!?
a šta se čudiš kao da neznaš tvog kuma :neznam
i molim te nemoj mi više držat bandu jer dva puta u 4 dana je previše čak i za veliko kalachevo srce
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 10 Feb 2010, 14:42

Ajde da malo dignemo raspoloženje... :DD
http://www.net.hr/film-glazba/page/2010 ... tml?pos=n1
Cili dan sam se molio Svetom Anti, nisam virova u boga :rofl3 i počeo krunicu nositi, samo da to dobim (diplomu prolaza), to mi je sve u životu :rofl3 , i da dođem u Tribunj i da se popnem na most i kažem "di ste sad majku vam..." :rofl3 :rofl3
i nak raju "hajduk živi vječno" , neeee, ovo je ipak previše... :rofl3 :rofl3
a bogami liči mi i na šimeta... :rofl
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 10 Feb 2010, 14:44

istra ti materina!
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 10 Feb 2010, 15:13

prika, torcida je zakon! :dim
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chopa » 10 Feb 2010, 16:13

kaki redikul hzv :rofl3
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 10 Feb 2010, 16:53

šteta šta je bila samo jedna audicija u dalmacije. trebali su u svakom gradu raditi audicije :-D
Locked