Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 25 Nov 2009, 11:06

pogodili smo sa izmjenama... max gradel u '89 za vrijedna 3 boda...
nešto se gadno dešava u leedsu, becks je zakazao ovo kolo i to protiv nejakog leytona...
po meni i sa laganom krizom rezultata možemo bez problema biti među prva 2, odnosno direktnog plasmana u 2. ligu...
istra ti materina!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by tata » 26 Nov 2009, 12:37

gledo sinoć film "Maradona by Kusturica", koji spektakl samoljublja, za grand finale pjeva pjesmu o sebi ispred obitelji, u ekstazi, samo sam čeko da si ga isuče i popuši...


:rigo014 :rigo014 :rigo014
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Aries
Has been
Has been
Posts: 12147
Joined: 07 Aug 2002, 14:12
PSN: Ariesinho
Location: Gangsta's Paradise

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Aries » 26 Nov 2009, 12:39

nemere si ga popušit kad je malakita osim ako nije jeben u jogi. :rofl ja sam pokušao gledati, ali odustao nakon 5 minuta.
Eu não tenho que mostrar nada a ninguém. Não há nada a provar.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 26 Nov 2009, 13:58

ma dajte ljudi, to je kusturica snimao film o sebi više nego o maradoni... maradona je svoje rekao za vrijeme igračke karijere i tu je kraj... :klanjam2
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 26 Nov 2009, 14:03

i ova fifa je sprdnja... dobio je kaznu koja glasi: zabrana vođenja prijateljske protiv sastava catalonije i nema pravo biti na izvlacenju skupina za sp... :-(

La Fifa conferma la squalifica a Maradona, saltera' il sorteggio mondiale
La Fifa ha confermato ufficialmente la squalifica di Diego Maradona, che, per le frasi pronunciate dopoUruguay-Argentina, valevole per le qualificazioni ai Mondiali, dovrà saltare una partita(l'amichevole con la Selezione catalana, il 22 dicembre) e il sorteggio dei gironi per la fase finale di Sudafrica 2010, il prossimo 4 dicembre. La Fifa ha reso noto che la squalifica decorre dal 15 novembre. L'Argentina, nell'amichevole catalana, sarà guidata da Héctor Enrique.
istra ti materina!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 29 Nov 2009, 14:17

http://www.tuttonapoli.net/?action=read&idnotizia=40084

Hvala bogu da nakon toliko godina su dozvolili svim navijačima Napoli slobodnu prodaju i odmah bum 10000 milja, prejaki smo više sam sam sebi bio dosadan uvijek sam govorio da ih ide masa na gostovanja, inače od 10 milja 4 dolazi iz Napolija a 6 milja su studenti iz Parme a to da :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 29 Nov 2009, 17:22

http://www.youtube.com/watch?v=p_7JZgNGe-A

Parma je imala samo šansu kod penala totalno nezasluženo je došla do 1 1 quiaglirela totalno van forme 25 M Eura :shocked :shocked
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 29 Nov 2009, 17:34

benx wrote:http://www.youtube.com/watch?v=p_7JZgNGe-A

Parma je imala samo šansu kod penala totalno nezasluženo je došla do 1 1 quiaglirela totalno van forme 25 M Eura :shocked :shocked
nisi se dobro izrazio... imali su oni neke polušanse ali penal je bio jedini udarac na gol... pogledat ću kasnije moviolu ali iz 3-4 puta šta sam vidio ne čini mi se za penal, prije žuti za simulaciju ali možda griješim... direktni crveni zbog prigovora i stalno navlačenje za parmu je ipak previše... :-(
istra ti materina!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 29 Nov 2009, 18:04

bari pobjedio sienu u zadnjoj minuti sudačke nadoknade sa golom gaetana greca.
eh sad ćemo se naslušati benxa i njegovih hvalospjeva na vlastiti račun :-(

@kalach-zašto ne želiš komentirati benxovu opservaciju da je quaqliarella plaćen 25 M a da je u totalnoj banani?
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 29 Nov 2009, 18:49

stadion ennio tardini u parmi ima kapacitet od 28000 gledatelja a na ovoj snimci se vidi da:
1. stadion je cca 70% popunjen,možda i manje
2.gostujuća tribina je 50% popunjena,možda malo više

dodje mi normalno pitat:
1.o kojih ti 10000 navijača napolija buncaš?
2. kad će se prestat neostatak rezultata maskirat poluinformacijama o gledanosti?
Chile

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Chile » 29 Nov 2009, 19:29

Kalach wrote:direktni crveni zbog prigovora i stalno navlačenje za parmu je ipak previše...:-(



samo kukaš
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 29 Nov 2009, 22:09

Chile wrote:
Kalach wrote:direktni crveni zbog prigovora i stalno navlačenje za parmu je ipak previše...:-(



samo kukaš
a pogledaj... 1:26 penal za napoli ne svira a onda 3:16 pogledaj koji penal svira parmi 5 min do kraja...
http://www.youtube.com/watch?v=GhfREr_v9fk
na movioli rekli da je penal za napoli čisti a oko ovog od parme su bila podjeljena mišljenja... :-(

piše da je bilo 10000 navijača, ne ultrasa napolija i to u svim sektorima... samo 4000 karata je kupljeno u napoliju za sektor iza gola... ajde zagi ako se već praviš pametan onda provjeri informacije prije nego se bahatiš neosnovanim kalkulacijama... uostalom šta tebe toliko smeta što nas zanimaju takve stvari... :-st
istra ti materina!
Chile

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Chile » 29 Nov 2009, 23:27

neznam baš dali je bio penal za napoli! udario je loptu, sad dali je prvo udario Q to je upitno!
opravdano je dosudio penal za parmu, iako mi se gade takvi penali!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 30 Nov 2009, 01:14

Kalach wrote: piše da je bilo 10000 navijača, ne ultrasa napolija i to u svim sektorima... samo 4000 karata je kupljeno u napoliju za sektor iza gola... ajde zagi ako se već praviš pametan onda provjeri informacije prije nego se bahatiš neosnovanim kalkulacijama... uostalom šta tebe toliko smeta što nas zanimaju takve stvari... :-st
gdje piše? na tuttonapoli?jel tuttonapoli vjerodostojan izvor? na gazzeti piše prodano 2200 karata navijačima napolija.kakvi svi mrtvi sektori,pa nije tardini wembley?!stadion parme prima 27673 gledatelja ako se na tv jasno vidjelo da ima na stadionu uvrh glave 19000 ljudi kako je moguće da je bilo samo 10000 navijača napolija.daj budi normalan.čemu ta dječja napuhavanja?pa kome je to više fora?čak je benx priznao da je spominjanje 10000 navijača smješna budalaština
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 30 Nov 2009, 01:37

Nisam to rekao ali i da je 6milja bilo je odlična cifra jer parma nije Torre del greco ili predgrađe vezuvija

http://www.youtube.com/watch?v=mD4H0pOnim8
inače pogledajte gol jučer od Diego Souze gol aso!!!!!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 30 Nov 2009, 06:55

benx wrote:Nisam to rekao
:-( sad samo čekam da kažeš da nisi rekao da je hamšik zakurac na pesu i odmah ti dolazim doma sa zoljom
ja stvarno ne kužim čemu te laži :-puke
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 30 Nov 2009, 09:26

hamsik je med samo treba znati gdje ga staviti... i jučer je odlično igrao...
ali bomba delle bombe je maicon u špici, da-de... zagaduro, pogledaj koliko košta, ustvari nije bitno... kupuj :volim
složit ću si ekipu bouba diop united :rofl

p.s. mogao si barem spomenuti mađiju gilardina kad već svi znamo da je fiorentina izgubila... kakva majstorija, i on dolazi u bd utd... :klanjam2
istra ti materina!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 30 Nov 2009, 10:40

zagadur wrote:
benx wrote:Nisam to rekao
:-( sad samo čekam da kažeš da nisi rekao da je hamšik zakurac na pesu i odmah ti dolazim doma sa zoljom
ja stvarno ne kužim čemu te laži :-puke
Rekao sam da je Hamsik zakurac ali inače Zagi svi kuže te tvoje fore da voliš karikirat x5
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 30 Nov 2009, 12:55

kakvu ekipu, editor je zakljucan i napravljen sa 7 momcadi, jedino ako nije rijec o 2-ojki?
Locked