III. PES TURNIR u Splitu

ciji je veci, jaci, bolji... ko je vise opalio i popio, a nije pao s bicikla poslije
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 24 Oct 2006, 15:56

Pršute, ima li kakvih novosti? Kako organizacija?
User avatar
prsut
Posts: 21
Joined: 08 Apr 2006, 19:32
Location: Split
Contact:

Post by prsut » 15 Nov 2006, 12:30

Ima novosti promjenili smo "teren", nije više u Pivnici Klara (jer kad su otišli nisu plačali račun za struju tako da nema letrike, (ne)igrali bi u mraku :-D . Zato smo našli misto 5m od igraone Millennium (ex TOP TEN), jebiga taj moram oplatit za iznajmit ali bolje išta neg ništa. Upad je osta isti, parove čemo nadam se ubacit na slijedečem koji če bit ubrzo iza ovoga.
Some day I'm gonna be walking down the streets minding my own bussines and BAM, I'm gonna be shot by some pig who's gonna sware that it was a mistake. I accept that as a part of my destiny!
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 15 Nov 2006, 12:49

prsut wrote:Ima novosti promjenili smo "teren", nije više u Pivnici Klara (jer kad su otišli nisu plačali račun za struju tako da nema letrike, (ne)igrali bi u mraku :-D . Zato smo našli misto 5m od igraone Millennium (ex TOP TEN), jebiga taj moram oplatit za iznajmit ali bolje išta neg ništa. Upad je osta isti, parove čemo nadam se ubacit na slijedečem koji če bit ubrzo iza ovoga.
Daj mi reci u kolko je sati, kako doc tamo, di se mogu smjestit, da donesem joystick, dal mi se isplati dolazit, broj telefona ili mail jer ovako nejde...
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 15 Nov 2006, 13:59

prsut wrote:Ima novosti promjenili smo "teren", nije više u Pivnici Klara (jer kad su otišli nisu plačali račun za struju tako da nema letrike, (ne)igrali bi u mraku :-D . Zato smo našli misto 5m od igraone Millennium (ex TOP TEN), jebiga taj moram oplatit za iznajmit ali bolje išta neg ništa. Upad je osta isti, parove čemo nadam se ubacit na slijedečem koji če bit ubrzo iza ovoga.
Znam za Top Ten, Mario mi ga je pokaziva sad kad sam bija doli
User avatar
prsut
Posts: 21
Joined: 08 Apr 2006, 19:32
Location: Split
Contact:

Post by prsut » 15 Nov 2006, 21:50

Zar nisam napisa, u 10 sati. Šta ja znam kako češ doć i odakle dolaziš. Di čemo te smjestit nije ovo piknik nemamo te di smjestit sorry, šta če ti joystick, jel ti se isplati dat 150kn karta 30 kn upad ako imaš kod koga spavat isplati se.
golemakita@net.hr
Some day I'm gonna be walking down the streets minding my own bussines and BAM, I'm gonna be shot by some pig who's gonna sware that it was a mistake. I accept that as a part of my destiny!
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 20 Nov 2006, 23:23

Oce neko ic dolje? Jel ima neko preporuku za smjestaj?
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 21 Nov 2006, 10:33

Mislim da jos nikad nisam izgubio neku utakmicu u PES-u od nekog navijaca Hajduka :-?
Jednostavno,nisu za nogomet :-(
Zagreb open - Pobjednik
Fojba open - Pobjednik
Pobjednik mnogih turnira i liga unazad 12 godina, jednom rijecju PROFI
Fair play igrac desetljeca

Otkrio:
1. Hasselbaink
2. Ljunberg
3. Riquelme

Spriječen i prevaren za zelenim stolom u osvajanju NBA lige
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 21 Nov 2006, 12:07

Zbornaja wrote:Mislim da jos nikad nisam izgubio neku utakmicu u PES-u od nekog navijaca Hajduka :-?
Hvala ti na bodovima :cool)
Post Reply