Turniri

ciji je veci, jaci, bolji... ko je vise opalio i popio, a nije pao s bicikla poslije
Guest

Post by Guest » 13 Mar 2006, 11:31

svaka vam dala, lipo ste vi to osvojili. ako budete dolazili do St-a javi za 2na2,da vidimo jesmo nas dvojica tako dobri.
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 13 Mar 2006, 11:44

iduce subote ?
nece me vjerovatno biti u zegeu, a volio bi to odigrati :-(
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 14 Mar 2006, 22:54

djbond wrote:svaka vam dala, lipo ste vi to osvojili. ako budete dolazili do St-a javi za 2na2,da vidimo jesmo nas dvojica tako dobri.
Partner ce doc u Split, ja necu ak oces mozes igrat s njim podjednaki smo a ovo 2 na 2 se mozemo dogovorit neki drugi put
User avatar
sk4UT
Posts: 59
Joined: 26 Oct 2004, 17:34

Post by sk4UT » 16 Mar 2006, 08:32

Ja sam se prijavio za ovaj sad turnir 1 vs 1. You're all goin down.;))
Pain is temporarly
Pride lasts forever
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 19 Mar 2006, 21:44

sk4UT wrote:Ja sam se prijavio za ovaj sad turnir 1 vs 1. You're all goin down.;))
Kak si proso?
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 19 Mar 2006, 21:50

Prijedlog za uigrane igrace parova i jake pojedince za igranje po pravilu Davis Kupa.
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 03 Aug 2006, 16:09

Nemogucnost osposobljavanja kompjutora je bila jedina prepreka zasto se nisam mogao javiti, sad sam nekako uspio pa cu cesce biti ovdje.
Javljam se da obavjestim sve zainteresirane za turnire da ce se odrzati WE 10 turnir u Virovitici u sklopu LAN partya 15-18. 8.
Detalje i informacije na http://www.udiv.hr/LAN/tournament_we10.html
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 20 Aug 2006, 14:11

Dioniz wrote:Nemogucnost osposobljavanja kompjutora je bila jedina prepreka zasto se nisam mogao javiti, sad sam nekako uspio pa cu cesce biti ovdje.
Javljam se da obavjestim sve zainteresirane za turnire da ce se odrzati WE 10 turnir u Virovitici u sklopu LAN partya 15-18. 8.
Detalje i informacije na http://www.udiv.hr/LAN/tournament_we10.html
Osvojeno uz 77 zabijenih i 15 primljenih golova u 15 utakmica. Turnir je bio lagan sve do polufinala gdje su se nasla 4 najbolja i najbolji je pobjedio.
Na ovom turniru sam odigrao najbolju utakmicu u zivotu, u polufinalu Brazil protiv Brazila, protivnik je igrao formaciju 4-3-3 sa Ronaldinhom skroz lijevo, napravio mi je blitzkrieg i u 20 min 4 gola (to se vjerovatno ne bi dogodilo da se nije igralo na kameru normal long na koju nisam igrao vec nekoliko godina). Ali do kraja prvog poluvremena uspio sam zabiti tri i na pocetku drugoga jos dva, ali jos jedan trenutak nepaznje i rezultat je bio izjednacen sve do 90+ minute kad je Ronaldinho spretnim pogotkom uveo Brazil u finale. Finale se igralo na 2 dobivene, igrao sam protiv Engleske prvu sam pobjedio 3:2, a drugu nadmocno 2:0.
Turnir je bio lagan ali iscrpljujuc, igralo se od 18h- 03h, 32 igraca 4 skupine svaka skupina na jednom TV-u sto je 25 utakmica po skupini. Organizacija turnira 7/10.
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 23 Aug 2006, 11:45

WCG u hrvatskoj

U Zagrebu, točnije ZG Velesajmu (paviljon 23) će se od 31.8. - 3.9. održati finale World Cyber Games-a 2006 za Hrvatsku. Pobjednici ovog eventa će predstavljati Hrvatsku na svjetskom finalu u Monzi, Italiji. Kotizacija za WCG natjecatelje će iznositi 50kn, kao i upad na LAN party, dok će cijena za posjetioce biti 20kn. Očekuje se i zabavni program sa nastupom glazbenih bandova, plesačica itd...

Službene igre (pobjednici će predstavljati Hrvatsku na Grande finalu u Monzi) :

- Counter strike 1.6
- Fifa soccer 2006
- Need 4 speed: Most wanted
- Stracraft: Brood War
- Warcraft 3 : Frozen Throne
- Warhammer 40,000: Winter Assault

Nacionalno natjecanje (pobjednici će dobiti sponzorske nagrade, ništa od Grande finala za njih:) :

- Call of Duty 2
- Pro Evolution Soccer
- Warcraft 3: DOTA

PRIJAVA

kako vas ovdje ima par koji idete po turnirima, dodjite na koji pravi, a ne organiziran od lokalne igraone. vidimo se tamo :)
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 23 Aug 2006, 12:11

Mogli su se zajebati pa staviti GT turnir :roll
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 23 Aug 2006, 14:24

STINGer wrote:Mogli su se zajebati pa staviti GT turnir :roll
istina, no hvala bogu pa nisu :cool)
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 23 Aug 2006, 14:31

Zašto?
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 23 Aug 2006, 14:40

ma zajebajem se. mogu i tetri staviti sto se mene tice, samo da ne micu PES u tom procesu.
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 19 Nov 2006, 20:32

Objavljujem da smo Ante i ja osvojili turnir 2v2 koji je bio u Maksimirskoj u igraoni HCl, nagrada 2 originalna joysticka.
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 19 Nov 2006, 21:02

Dioniz wrote:Objavljujem da smo Ante i ja osvojili turnir 2v2 koji je bio u Maksimirskoj u igraoni HCl, nagrada 2 originalna joysticka.
Da li se je plaćao upad i koliko?
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 19 Nov 2006, 21:03

sad ima joypad za u svadbu :-D
cestitam
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 19 Nov 2006, 21:33

STINGer wrote:
Dioniz wrote:Objavljujem da smo Ante i ja osvojili turnir 2v2 koji je bio u Maksimirskoj u igraoni HCl, nagrada 2 originalna joysticka.
Da li se je plaćao upad i koliko?
Da, 50 kn
poglavica wrote:sad ima joypad za u svadbu :-D
cestitam
Bas, hvala.
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 19 Nov 2006, 22:12

Bio je dobar turnir, ne kao zadnji na kojem je bilo 30 ekipa, ali je bio cist pristojan, 12 ekipa. Moram naglasiti da mi je puno bolje igrati u paru nego pojedinacno, osjeca se prava timska igra. Znaci na turniru je bilo 12 ekipa svrstanih u 4 skupine po 3 igraca, prva dva idu dalje. U skupini smo bili s bracom koja vode igraonu i koja su dobro uigrana, definitivno jedni od favorita turnira. Ali utakmica je pokazala da smo ipak bolji i uigraniji, iako su imali superjaki Inter, a mi Juventus dokazali smo ko su pobjednici, 2:0. Druga utakmica opet Inter, mislili smo da smo vec prosli i malo se opustili, izgubili smo 5:2, rezultat ne pokazuje pravi odnos igre nego omjer jacine Intera i Juventusa, sve golove su nam zabili Adriano i Ibrahimovic, sve sto je islo u okvir je uslo, bio golmana na lopti il ne za razliku od nas koji smo doslovce morali ugurati loptu u gol. I sad s gol razlikom -1 morali smo cekati rezultat zadnje utakmice. Ovi koje smo pobjedili trebali su pobjediti s dva ili vise razlike da produ tj. da mi ne prodemo. Najnapetija utakmica turnira, nasi drugi protivnici, ovi koji su nas pobjedili poveli su s dva nula i zadrzali rezultat do poluvremena, iako su svi mislili da je gotovo braca kojoj je trebala pobjeda od 2 gola razlike slomila je obranu protivnika s tri ekspresna gola i ucinila zavrsnicu ultra napetom i nas na rubu ispadanja s turnira. Ali imali smo malo sportske srece, uz pogodene 2 stative, nekoliko promasenih zicera braca su pobjedila 3:2, nedovoljno da nas preskoce na tablici. Nakon izgubljene utakmice malo smo se poslozili i sve je glatko proslo. U cetvrfinalu protiv naravno Intera, prva utakmica kod njih 1:6 (u prvih 13 min 4 gola, a onda zadrzavanje lopte) i kod nas isto pobjeda, ovaj put manja, 1:0. U polufinalu naravno opet Inter, isto glatka pobjeda, kod njih 0:2, a kod nas 3:0. Drugo polufinale su igrali oni s kojima smo bili u skupini i koji su nas pobjedili, ali izgubili su od ekipe "Winners" koji za razliku nisu uzeli jaki Inter, nego jako slabi Chelsea. Iako smo ocekivali da cemo cijeli turnir igrati utakmice Juve-Inter. Finale takoder glatka pobjeda, jedna utakmica 15 min, zabijena tri gola u prvih 20 minuta i drzanje lopte sto dulje, kasnije smo primili jos jedan, ali i zabili, pa dobili crveni karton, pa i oni i primili jos jedan, sve ukupno 4:2 za nas i drugoplasiranima nista, nama dvije palice radosti (joysticka) od kojih se ne odvajamo. Iako su svi smijali Juventusu sade se Juventus smije njima :-D
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 19 Nov 2006, 22:26

Serem se na takve igrače, jebo ih Inter. Isto kao kad svi navale na Brazil :-(
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 20 Nov 2006, 01:47

slazem se. ja osobno volim igrati sa milanom, benficom, stuttgartom, palermom i lyonom. jedina extra klasa je milan za koji navijam. no u pes6 je prakticki nemoguce igrati sa jednim stuttgartom protiv intera ili bilo koje jace momcadi. i solidan igrac ce te nabusiti 3-4 razlike. tako da kad tu i tamo bacim koju, benfica ili manchester se uzima :DD
Post Reply