ESWC i PES

ciji je veci, jaci, bolji... ko je vise opalio i popio, a nije pao s bicikla poslije
Post Reply
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

ESWC i PES

Post by Hann » 13 Jul 2004, 09:34

ne znam dal je itko od vas cuo za eswc.
sewc, ilit ga electronic sports world cup.

posto igram aktivno warcraft III vec 2 godine, zivim samo za ovakva natjecanja, jer tu mogu vidjeti najbolje igrace svjeta kako igraju.

no to nije poanta :-D
sto mi je zapelo za oko je postojanje i PES toura medju tih 5-6 igraca.
no tu ne moze igrati bilo tko.

malo sam istrazio.
kao i za sve druge igre (wc3, cs...), i za pes postoje regionalne kvalifikacije. kod nas ih naravno nije bilo, no ajd ekipa pogledajte ovo, i posebnu pozornost obratite na nagadu za prvo mjesto:
http://www.esworldcup.com/2004/?act=fin ... petition=3

nije lose, zar ne ?
sada me zanima samo jedna stvar.
ne znam za vas, no mene ovolika lova privlaci :-D
a sto je najzanimljivije, svaka regija sama sebi organizira kvalifikacije. samo eswc treba te kvalifikacije prihvatiti kao sluzbene, no sa time ne bi smo imali ikakvih problema :)

malo sam se zanio kada sam vidio ovo, no, zato sam i dosao ovamo.
po vase misljenje :)

dal bi bilo ikakve sanse, mada i jako male, da se dogodine kod nas odrze ove kvalifikacije ? i know it's a long shoot, al jeb'ga 1:iks
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 13 Jul 2004, 10:23

odlicno

trtr
milano, torino, juventus, lazio
....

uh
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
osiru$
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2839
Joined: 23 Oct 2003, 20:05
PSN: osirusd
Contact:

Post by osiru$ » 13 Jul 2004, 20:01

Ovo je super stvar, ali nista vec ne vidjeno (osim jako visoke nagrade). I sam znas da od ovoga za HR nema nista. Kao sto rekoh, nije ovo prvo takvo veliko medjudrzavno natjecanje koje je, naravno zabislo lijepu nam nasku.
You can't have everything. Where would you put it?
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 13 Jul 2004, 20:32

OsiruS wrote:Ovo je super stvar, ali nista vec ne vidjeno (osim jako visoke nagrade). I sam znas da od ovoga za HR nema nista. Kao sto rekoh, nije ovo prvo takvo veliko medjudrzavno natjecanje koje je, naravno zabislo lijepu nam nasku.
nije ono zaobislo nas, vec mi natjecanje.

sve sto je potrebno je prijaviti se na natjecanje, i organizirati kvalifikacije.
posto i sam iz iskustva znam da kod nas naci sponzore je nemoguce, i bila bi glupost to i pokusavati.

no netko tko zna i moze, organizira kvalifikacije.
da bi sudjelovao moras platiti upad na taj tour. time pokrivas trosak mjesta gdje se to organizira, i mozes nesto ubaciti kao prvu nagradu. jos kad bi se ekipa uspjela dogovoriti to bi se moglo i ostvariti, uz pomoc reklame (gameplay, tj. ako su voljni).

netko ne vjeruje da je ovo moguce ?
jel itko ovdje cuo za hrv igraca zeusa ?

i evo, susjedi nam sada odrzavaju ovakvo natjecanje za CPL.
isto nemaju sponzora, nemaju nista.
samo volju, i zelju.

cpl je za counter strike, wc3 i jos neke igre.
nazalost nema PES-a.

frend mi iz mostara ima igraonu, i susjedima je pomogao i sam isao na kvalifikacije u BG. cak im je i TV malo prikazala o tom touru koliko sam cuo, a pobjednice momcadi ipak ne bi mogle na zavrsni turnir bez sponzora. no kako je sve to dobilo nekakvu medijsku pompu, javio se i sponzor koje ce im platiti put, hotel, i opremu.

ne vjerujem da je u sicg stanje imalo bolje nego u hrv.
pa ako su to oni mogli izvesti, zasto ne bi mogli i mi ?

znam, sada ispadam predmet sprdnje pred starijom ekipom, no zaboli me kurac za to :DD
User avatar
osiru$
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2839
Joined: 23 Oct 2003, 20:05
PSN: osirusd
Contact:

Post by osiru$ » 13 Jul 2004, 20:50

Zeus je super. Ne znam ga, ali znam tko je :-D
Btw, mi hrvati (nije navijanje :-D ) imamo jako dobre igrace, odlicno razvijenu gaming kulturu ponajvise zahvaljujuci odlicnim game-info casopsima, poput PSX-a (fata nostalgija malo :-D ), GamePlaya, PC-Playa i drugih, te ono sto ostalima nedostaje, a to je velika zelja za natjecanjem i SRCE IGRACKO koje smo spremni dati na jednom od natjecanja. Spomenuo bih jos nasu q3 scenu koja vrvi odlicnim igracima koji su bili na velikim svjetskim natjecanjima i igrali protiv najboljih.
Like: Bloodlike koji igra u najjacem svjetskom clanu, Drakan, Psy, Xenon iz clana Lemmings Effect te mnogi drugi. Pozdrav ljudi.
You can't have everything. Where would you put it?
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 14 Jul 2004, 01:29

HannColl wrote:znam, sada ispadam predmet sprdnje pred starijom ekipom
ne, mislim da stariju ekipu treba biti sram
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 14 Jul 2004, 09:42

osirus, ja znam zeusa.
covjek je kreten (ne samo meni, vjeruj mi :)).

nece da pije kad izadje van, jer sutra mora "trenirati" wc3.
ne zna igrati nogometa, no izlika je da se chuva jer sutra mora "trenirati" wc3. malo prebolesno za moj ukus, no ipak je uz spencera jedini hrv igrac koji je poznat u cijelome svijetu :-D
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 30 Jul 2004, 13:17

HannColl wrote:osirus, ja znam zeusa.
covjek je kreten (ne samo meni, vjeruj mi :)).

nece da pije kad izadje van, jer sutra mora "trenirati" wc3.
ne zna igrati nogometa, no izlika je da se chuva jer sutra mora "trenirati" wc3. malo prebolesno za moj ukus, no ipak je uz spencera jedini hrv igrac koji je poznat u cijelome svijetu :-D
Zanimljivo, ja odem igrat fudbal pa napunim,
pa onda se operem i namirišem, pa punim na PS-u još bolje...jazavce mlade :cool)
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
Post Reply