Online punjenja

kad nemate nikoga kraj sebe da ga psujete
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 20 Jan 2007, 11:12

odlicno, fenomenalno, izvrsno :-D
i isslandjani su nekad imali ambicija ovako izgledati ali... bilo je slicno zapravo, samo sve u html-u i nesto flasha, proslog stoljeca
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 23 Jan 2007, 03:12

auu ovo prerasta u nesto fenomenalno

proradio i BPL TV

prosvrljajte malo po najljepsim golovima lige :heart:

http://www.mg-gaming.net/portal/index.p ... &Itemid=87
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 23 Jan 2007, 13:51

Jeben je Essienov gol. Sta ti Terry igra napadaca :-D
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 23 Jan 2007, 13:57

Chopa wrote:auu ovo prerasta u nesto fenomenalno

proradio i BPL TV

prosvrljajte malo po najljepsim golovima lige :heart:

http://www.mg-gaming.net/portal/index.p ... &Itemid=87
Prejako, svaka vam dala momci :klanjam
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
Facaa
Posts: 15
Joined: 16 Oct 2006, 11:36

Post by Facaa » 23 Jan 2007, 14:29

Auuu..zašt prije nisam znao za ovo??

Prezakon.

Sad mi se nekako ful igra preko interpleta... :-B
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 23 Jan 2007, 15:17

Dioniz wrote:Jeben je Essienov gol. Sta ti Terry igra napadaca :-D
Terry je stavljen na CB overlap...ne bi covjek povjerovao koliko korisno moze odigrat kao visak u napadu i sredini :heart:
User avatar
ice
Rakija, a ne pivo
Rakija, a ne pivo
Posts: 2875
Joined: 27 Aug 2005, 23:39
PSN: iss-ice
Location: jur in maj haus nau!!!

Post by ice » 08 Feb 2007, 10:24

Fenomenalnih golova ima!
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 28 Mar 2007, 00:54

Di mogu vidjeti tablice svjetskih online igraca?
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 28 Mar 2007, 01:11

samo unutar igre. no to ionako nista ne znaci. tu ti ekipa koristi raznorazne p2p programe da bi stvorili poprilicno neigriv lag protivniku pa mu uvalili 7-8 komada u jednom pol.

nadalje, uglavnom su pri vrhu oni koji su odigrali preko 20.000 utakmica :-puke

takav ladder nece nikad proradit u ovakvom net kodu. nesto slicno battlenetu (blizzard: wc3 i sc) jedino moze proci, no kako je konami vise puta pokazao da ne znaju slozit normalan net kod, to od njih ocekujem: NIKAD :-D
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 28 Mar 2007, 01:23

Hann wrote:samo unutar igre. no to ionako nista ne znaci. tu ti ekipa koristi raznorazne p2p programe da bi stvorili poprilicno neigriv lag protivniku pa mu uvalili 7-8 komada u jednom pol.

nadalje, uglavnom su pri vrhu oni koji su odigrali preko 20.000 utakmica :-puke

takav ladder nece nikad proradit u ovakvom net kodu. nesto slicno battlenetu (blizzard: wc3 i sc) jedino moze proci, no kako je konami vise puta pokazao da ne znaju slozit normalan net kod, to od njih ocekujem: NIKAD :-D
Zanima me kak ta ekipa igra, od dosta ljudi, ukljucujuci i tebe i Ljubu cuo sam da je ekipa prejaka. Gledao sam par filmica kolko ih ima na youtubu i ono, sve po istoj shemi. Izgleda da cu ipak morat cekat jos neko vrijeme da se sredi to igranje na mrezi. A sta je i na Xboxu isto tako, isto ekipa radi lag protivnicima i sl. Ima na youtubu neki filmic di lik pokazuje kak ga neki drugi prasi i kaze da vara, jel to to? Jel mislis da ce i na PS3 net igra biti koma?
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 28 Mar 2007, 02:04

ma konamieva sranja se neisplati igrati. i bez varanja nema smisla.
jer tip od 11000 poraza i 1000 pobjeda ce biti ispred lika koji ima 200 pobjeda i ni jedan poraz. di je tu motiv, ne znam.

i da, mislim da ce i dalje biti los net kod. sad ce se drug ant javit da me razuvjeri, no to je i prosli put radio, pa opet ista prica :-D

ps.
da se razumijemo, u ovim ligama sto ih mi igramo sve ide i vise no odlicno. samo te konamieve gluposti se doslovno ne isplati igrati
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 28 Mar 2007, 02:13

ja? pa ja ne igram 360 verziju zbog laga!
mrav na odmoru
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 28 Mar 2007, 03:11

Priča mi jučer frend koji igra PES6 preko X360 da u igri postoji bug u kojem onaj izazvani (dakle, ne onaj koji je kreirao igru već onaj koji je ušao u nju) može učiniti da se igra zablokira. I tako je ostaviti dok god netko ne izađe iz igre. Problem je što ako ovaj koji je kreirao igru izađe gubi tekmu i puši minus bodove, pada na rank listi. Priča mi da čak ima likova koji to namjerno rade kad gube tekmu i usput mu pošalju poruku da oni mogu držati konzolu upaljenu koliko im volja nakon što vide da on već dva sata ne izlazi iz igre :DD

Bolnica :-(
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 28 Mar 2007, 09:22

ant wrote:ja? pa ja ne igram 360 verziju zbog laga!
sjecam se da si kod najavljivanja pes6-ice ponajvise ti najavljivao bolji net kod itd., a bio si i skeptican prema mojoj skepsi pram konamiu i njihovu online modu :DD
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 28 Mar 2007, 12:25

Hann wrote:ma konamieva sranja se neisplati igrati. i bez varanja nema smisla.
jer tip od 11000 poraza i 1000 pobjeda ce biti ispred lika koji ima 200 pobjeda i ni jedan poraz. di je tu motiv, ne znam.

i da, mislim da ce i dalje biti los net kod. sad ce se drug ant javit da me razuvjeri, no to je i prosli put radio, pa opet ista prica :-D

ps.
da se razumijemo, u ovim ligama sto ih mi igramo sve ide i vise no odlicno. samo te konamieve gluposti se doslovno ne isplati igrati
Ove brojke si vidio ili? Ako si vidio kolko trebas igrati da bi imao 20000 utakmica, cca 220 dana, nemoguce.

Ocito nemam izbora nego prikljuciti vam se u Balkanskoj ligi. :cool)


Jel to ono o cem si pricao, jel te tako sredi s programima?
http://youtube.com/watch?v=ocmC9i5a2yA

http://youtube.com/watch?v=QgkdjpvQtuk
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 28 Mar 2007, 13:22

Hann wrote:
ant wrote:ja? pa ja ne igram 360 verziju zbog laga!
sjecam se da si kod najavljivanja pes6-ice ponajvise ti najavljivao bolji net kod itd., a bio si i skeptican prema mojoj skepsi pram konamiu i njihovu online modu :DD
Again - jedina stvar koja me iritira na PC-u je lag i stalno govorim kako zbog njega razmišljam prekinuti online ligu.

Vjerojatno aludiras na nasu raspravu koja se vodila prije dolaska igre - kada si kukao o kodu iako ga nisi vidio. A ja jesam. I radilo je sve ok. Tada su me zasmetale tvoje predrasude, na koje cu uvijek reagirati. Osim toga isprobao sam i uvidio da mrezno igranje funkcionira bolje od petice. No to je bilo u tom trenutku i na tom mjestu (Njemacka), a ono sto dobijamo danas je ipak drugi svijet. I druga prica. Razloge treba traziti u serveru koji sad opskrbljuje tisuce igraca ali i u cinjenici da se spajamo iz Hrvatske.
mrav na odmoru
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 28 Mar 2007, 14:22

predrasude to nisu. vec realnost koja je nastala iz iskustva. mozda ne bi bio ni upola tako skeptican da nisam igrao wc3, igru koja je graficki kud i kamo ljepsa, igru koju igra oko 6-7 miliona ljudi (a ne 10 000) i koju sam mogao normalno igrati sa 56k modemom.

meni je i vise no ocito da konami ne zna sloziti normalan net kod. uostalom, PC ko PC verzija ni ne postoji. postoji samo PC konverzija. A dok god bude tako, pes nece biti odlican za igranje na netu.

uostalom, vise od 50% stvari koje je pes6 online imao na pocetku su izgasene cisto iz razloga da bi se server uopce mogao pokrenuti. a 7000-1000 igraca nije uopce neka brojka. dapace, to je poprilicno mal broj ljudi koji igra ovu igru, a samim time je pes zajednica poprilicno mala. a oni za to ne mogu sloziti normalan kod...

dakle, nisu predrasude vec cista stvar realnog stanja stvari.
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 28 Mar 2007, 14:25

@dioniz
da, to je to. no tek kad to odigras vidit ces kako je. to su bolesnici koji se pale na dobar izgled profilea. a to im ponovno omogucava famozni net kod i nema nacina da se to sprjeci. osim ako nece upaliti IP plocker pa vidit IP od lika i onda pram njemu slati 1000 paketa u minuti da bi njega diskonektalo a ne tebe. no opet, onda ne bi bio nista razlicit od njih :)
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 28 Mar 2007, 15:43

@hann

Komentari su krenuli prije izlaska igre. I tu sam sve rekao.


Ako cemo iz sadasnje pozicije, nakon nekoliko mjeseci igranja, komentirati net play, definitivno cu se sloziti da je kod morao biti bolji. Iako se ne slazem s tobom kad usporedjujes online kod za wc3 (RTS) s kodom nogometne simulacije, kao sto se kod za DoA (fighting) ne moze porediti s kodom wc ili bilo kojeg drugog MMORPG-a ili MMO-a opcenito. To su potpuno razliciti svjetovi s jedinstvenim zahtjevima i prohtjevima koje moraju u realtimeu procesirati ne samo game serveri vec i lokalni IP-evi te internacionalni bridgeri koji pak u EU rade na neuskladjenim standardima.
Koliki je to problem za developere dovoljno govori i izjava Kazunori Yamauchia (Gran Turismo) u nasem razgovoru od prije par godina kako im je glavna preokupacija napraviti dobar online kod, koji ce zadovoljiti razlicite standarde u Europi (s US i JAP nisu imali toliko problema). Poznajuci njegovu filozofiju izdavanja samo gotovog i detaljno testiranog proizvoda, uz cinjenicu da jos uvijek nemamo GT online natjecanja, zakljucak se namece sam od sebe.

I to nije opravdanje Konamiju ili bilo kojem drugom izdavacu vec samo komentar na cinjenicno stanje s kojim se izdavaci bore. Koju ce strategiju oni na kraju izabrati - raditi online podrsku ili ne (Virtua Tennis 3 na X360 ima online a na PS3 ne jer je PS3 net star tek 4 mjeseca - a u EU samo par dana) - stvar je procjene managementa. Ti kao igrac na kraju ces odluciti zelis li koristiti taj feature (jer u PESu6 to je jos uvijek SAMO DODATNI FEATURE).

Kad me traze savjet za igranje nogometa u mrezi uvijek ih upozorim na probleme koji postoje i koji nisu zanemarivi. I uvijek preporucam offline igranje na PS2. To sam uostalom rekao nemali broj puta.
mrav na odmoru
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 28 Mar 2007, 16:04

Dioniz wrote:
Hann wrote:ma konamieva sranja se neisplati igrati. i bez varanja nema smisla.
jer tip od 11000 poraza i 1000 pobjeda ce biti ispred lika koji ima 200 pobjeda i ni jedan poraz. di je tu motiv, ne znam.

i da, mislim da ce i dalje biti los net kod. sad ce se drug ant javit da me razuvjeri, no to je i prosli put radio, pa opet ista prica :-D

ps.
da se razumijemo, u ovim ligama sto ih mi igramo sve ide i vise no odlicno. samo te konamieve gluposti se doslovno ne isplati igrati
Ove brojke si vidio ili? Ako si vidio kolko trebas igrati da bi imao 20000 utakmica, cca 220 dana, nemoguce.

Ocito nemam izbora nego prikljuciti vam se u Balkanskoj ligi. :cool)


Jel to ono o cem si pricao, jel te tako sredi s programima?
http://youtube.com/watch?v=ocmC9i5a2yA

http://youtube.com/watch?v=QgkdjpvQtuk
Ama, ti cheateri oni koji nabiaju score su apsolutno nebitni jer skoro svi igraci igraju samo unutar BPL-a.Ja osobno preko 95% svojih mozda i tisucu tekmi sam odigrao u BPL-u.Prosjek broja ljudi u balkan sobi u vecernjim satima je preko 20 i uvjek se moze naci protivnik za serijicu 1+1 a i vise..
Znaci povlaciti uopce pricu o tome je nepotrebno(ne zanimaju te ni svabe ni talijani i ostali)
Zagreb open - Pobjednik
Fojba open - Pobjednik
Pobjednik mnogih turnira i liga unazad 12 godina, jednom rijecju PROFI
Fair play igrac desetljeca

Otkrio:
1. Hasselbaink
2. Ljunberg
3. Riquelme

Spriječen i prevaren za zelenim stolom u osvajanju NBA lige
Post Reply