Online punjenja

kad nemate nikoga kraj sebe da ga psujete
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 26 Jun 2005, 21:13

tata wrote:
Kolega Ant razočaro...to će on bolje odgovorit
Kolega ant je igrao s previse emocija :)

Nisam pametan nakon jednog igranja iako mi se rijec shablona previse mota po glavi... a to meni ne ide :-D
mrav na odmoru
User avatar
medo
Najbolji pečenjar
Najbolji pečenjar
Posts: 248
Joined: 18 Mar 2003, 13:16
Location: Brisbane

Post by medo » 26 Jun 2005, 21:54

Pun stan mi hahara iz Zg, pa nisam ni stigao napisati osvrt. Uglavnom... Medo : Tata 3:3 mislim sta reci, prava drama starih znalaca. Roma je povela 2:0 vec negdje u 10. min, i umjesto da zakljuca prilaze golu, dopustila je od soka oporavljenom juventusu da izjednaci na 2:2. Ubrzo Roma preko te veceri sjajnog Mancinija dize na 3:2. Slijedi nekoliko propustenih zicera da roma rijesi utakmicu, i kako to obicno biva...u 96. minuti nekakva asistencija Bufona(!) sa centra Trezegueu i ovaj zabija za konacnih 3:3. Dojmovi su vise nego odlicni, veseli me sto sam vidio poznatu gospodu iz ZG na turniru i nadam se da ce ih uskoro biti jos.
ŠAMPION
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 26 Jun 2005, 23:09

malo sam procituckao pa sam malo
: skeptik :

i vi "to" pretpostavljate pravom punjenju?
ima toliko slabosti da nema mjesta na serveru kad bi se pocelo nabrajati

isplati se jedino onome tko nema protiv koga igrati
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
medo
Najbolji pečenjar
Najbolji pečenjar
Posts: 248
Joined: 18 Mar 2003, 13:16
Location: Brisbane

Post by medo » 27 Jun 2005, 01:09

treba probat, treba probat...
ŠAMPION
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 27 Jun 2005, 10:17

Naravno da nije isto kao protiv čoika pored sebe. Ni po tehničkom pitanju (online igranje ima problema s lagom) ni po pitanju osobnog kontakta. Online igranje donosi sasvim drugu dimenziju. Primjerice igraš s potpuno nepoznatim tipom (možda i curom) kojem ne znaš način igranja, ne možeš ga ni saznati gledajući promjene u formation izborniku (jer se ništa ne vidi), a nakon što odigraš tekmu u kojoj promašiš nekoliko vrlo izglednih prilika i popiješ iz kontre 2 laka jer je ovaj s druge strane već debelo navikao na lag i malo drugačiji način igranja, možeš očekivati hrabre izjave po forumiima kako si razgužen ili si igrao potpunu defanzivu jer je kontakt preko foruma ipak drugačiji od ovog face to face.
Ma ima tu nešto majku mu...
mrav na odmoru
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 27 Jun 2005, 10:20

ant wrote: (možda i curom)
Vidiš ti na šta on misli...
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 27 Jun 2005, 10:22

tata wrote:
ant wrote: (možda i curom)
Vidiš ti na šta on misli...
nego, ženski fudbal je u ekspanziji (osim dresova koji su u fazi sužavanja reče Blatter)
mrav na odmoru
User avatar
medo
Najbolji pečenjar
Najbolji pečenjar
Posts: 248
Joined: 18 Mar 2003, 13:16
Location: Brisbane

Post by medo » 28 Jun 2005, 14:00

I Jazavac je napunjen
Sluzbeni potop arsenala roma:arsenal 3:1
Utakmica je bila praznik za oci, zbog ovoga se kupuje karta i dolazi na stadion. Pregrst prilika sa jedne i druge strane, iako je Roma cijelo vrijeme imala utakmicu u svojim rukama, iliti nogama. Mancini se probija kao prvo ime Rome. Trener se naprosto zaljubio u njega, te nakon danasnja dva remek-djelo gola status u navali mu je zacementiran.
A sta reci jazo, trenkaj, trenkaj, bit ce bolje.. :cool)
ŠAMPION
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 29 Jun 2005, 10:55

Dodje mi da izvadim PES4 iz prašine te uzmem nesimpatičan tim Bayern samo kako bi se koliko toliko ušablonizirao i napio se krvi svim "kraljevim" onlinena. Samo da ih podsjetim kako im fali imaginacije u životu.
Ima li zainteresiranih za vježbu face to face?
mrav na odmoru
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 29 Jun 2005, 11:07

ant wrote:Dodje mi da izvadim PES4 iz prašine te uzmem nesimpati?an tim Bayern samo kako bi se koliko toliko ušablonizirao i napio se krvi svim "kraljevim" onlinena. Samo da ih podsjetim kako im fali imaginacije u životu.
Ima li zainteresiranih za vježbu face to face?
javi se sarraymanu, on kaze da se sarajevski pes4 bolji od banjaluckog! :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 29 Jun 2005, 12:10

poglavica wrote:javi se sarraymanu, on kaze da se sarajevski pes4 bolji od banjaluckog! :-D
:rofl3
Guest

PES6 online

Post by Guest » 10 Nov 2006, 19:10

Pozdrav svima na forumu!

Hvala STINGER-u na ukazanoj stranici http://www.sendit.com od koje sam naručio PES6 i jedva čekam da ju dobijem. Prije nekoliko dana mi se javio neizdrživi osječaj igranja PES-a, bilo kojeg broja.
Ne mogu više izdržati, čip mi je crkao na Pleyki, a PES nisam igrao ima 2 mjeseca i dok ga nisam naručio ima par dana sam doslovce ludio. :cupajkosu
Dolazio sam ovdje i čitao izvještaje utakmica te promatrao rezultate vaše online lige samo da si ispunim kakav takav osječaj.
Vidio sam u nekoj od tema da je mislim Hann držao loptu u nogama 89% :hatsoff ali nije mi jasno kako je to moguće jer to nisam nikada ni radio i osobno, mislim da to nije fair play, ali opet nisam nikada ni igrao online ligu ili ligu uopće preko neta....
Znam da kada se igra u društvu da se to ne radi..... no valjda je liga neka druga stvar
Čitao sam vaša mišljenja i zanimljivo je da nije svakome dobar novi PES.
Neću ništa govoriti o tome jer igru nisam još igrao pa kada je zaigram ćemo se čuti :-D


Kada će se zaigrati liga u PES šestici i da li ću se ja moći uključiti sa svojom Pleykom :molitva
:-D
Valjda kada sredim stvari sa igrom i adapterom ćemo se naći online..
pozdrav
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Re: PES6 online

Post by Hann » 10 Nov 2006, 19:20

Tinkov wrote: Vidio sam u nekoj od tema da je mislim Hann držao loptu u nogama 89% :hatsoff ali nije mi jasno kako je to moguće jer to nisam nikada ni radio i osobno, mislim da to nije fair play, ali opet nisam nikada ni igrao online ligu ili ligu uopće preko neta....
to je bilo u smislu da se nekim zadrtim konamievcima dokaze jedna stvar. a 89% je nista, par puta je bilo i po 100% :hatsoff
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 10 Nov 2006, 19:23

eh da, za playstation ligu si se javio na dobar forum.
no za online ligu odi na www.mg-gaming.net i prijavi se, kazi nesto o sebi i puni ekipu :hatsoff
Guest

PES6

Post by Guest » 10 Nov 2006, 23:21

Ok, hvala
Nadam se da neću imat problema sa igranjem preko Pleyke na tom serveru.
Volio bi(kada se vratim u top formu) odigrati i nekoliko protiv tebe jer sam vidio da si jako dobar prema rezultatima iz te lige pa ako ne budeš imao ništa protiv, čut ćemo se
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: PES6 online

Post by Veroneze » 11 Nov 2006, 09:40

Tinkov wrote:Ne mogu više izdržati, čip mi je crkao na Pleyki
Čip? Si siguran? Prvi put čujem da je nekome čip oteg'o papke.
Kako uopće znaš da je čip?

Na plejci se nećeš preko neta naigrati, bar ne sa našim ljudima. Koliko znam svi igraju na PC-u.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Re: PES6

Post by Hann » 11 Nov 2006, 11:35

Tinkov wrote:Ok, hvala
Nadam se da neću imat problema sa igranjem preko Pleyke na tom serveru.
Volio bi(kada se vratim u top formu) odigrati i nekoliko protiv tebe jer sam vidio da si jako dobar prema rezultatima iz te lige pa ako ne budeš imao ništa protiv, čut ćemo se
ne racunaj da ce na ps2 igrati online. jos nikog nisam vidio na serverima da su igrali preko ps2.

u svakom slucaju, treba ti orginal, mislio ti igrati preko ps2 ili preko pc-a. idi na www.sendit.com i naruci si igru, 30ak eurao dodje, cekat ces oko tjedan dana na svoj primjerak. i narucuj si za PC. a sto se tice medjusobnog igranja, tu nema nikakvih problema. pogledaj malo onaj mg-gaming forum, predstavi se ljudima di idu novi clanovi cim dobijes igru. uredno ces dobiti upute "kako, di, zasto i kada" pa bacimo koju :)
Guest

Re: PES6

Post by Guest » 11 Nov 2006, 12:08

@Veroneze- pitao sam lika koji se kuži u te stvari na http://www.gameplay.hr, a on mi je rekao da nije u pitanju laser nego čip(pošto mogu igrati original igre kada isključim funkciju čipa držanjem 4 sekunde reseta, što mi je rekao STINGer, poz.)

Igru sam već naručio, u utorak, a preko PC-a ne mogu igrati zbog slabog kompa kojeg nisam nadogradio od početka kupnje negdje prije 5 god.
Ne znam, vidio sam u Gameplayu da je omogučena opcija za multiplatformsko igranje iako su napisali da u tih 10 dana nije bilo moguće igrati PC vs PS2. Nadam se da će se moći jer mi je želja od kad znam za ovaj site igrati utakmice protiv vas....
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Re: PES6 online

Post by Dioniz » 12 Nov 2006, 10:18

Hann wrote: par puta je bilo i po 100% :hatsoff
Nemoguce :-D
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
osiru$
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2839
Joined: 23 Oct 2003, 20:05
PSN: osirusd
Contact:

Re: PES6 online

Post by osiru$ » 12 Nov 2006, 14:54

Dioniz wrote:
Hann wrote: par puta je bilo i po 100% :hatsoff
Nemoguce :-D
hahahaha
You can't have everything. Where would you put it?
Post Reply