Online punjenja

kad nemate nikoga kraj sebe da ga psujete
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 28 Mar 2007, 16:09

ant, slazem se sa svime sto si rekao, osim o pricanju prije izlaska igre. i tada sam rekao da se nadam da ce sve biti sredjeno, no da sam skeptican prema konamiu. skeptican jer do sad mi nisu dali ni jedan razlog da budem drugaciji.

i slazem se, nije isto sloziti net kod za mmorg ili za pes. dosta je kompliciranije nego li za PES. vise instrukcija, vise materijala ima jedan mmorpg nego li pes. a vidi djavla, wow ili gw mozes bez problema i sa modemom igrati. malo laga kod raidova no to je to.

da ne spominjem da su to visemilijunske zajednici, dok pes u prosjeku igra 2-3k igraca. najveci konamiev problem je sto ne znaju (ili nece?) da naprave p2p igru. stim bi rasteretili svoj server, a konekcija bi zavisila od konekcije koju igraci imaju. a sa p2p mrezom ako tebi laga, laga i protivniku. samim time ne mozes raditi namjeran lag nekome. jednim potezom rjeseno vise problema i igra bi bila odlicna preko neta. no to su samo fantazije, konami ce i dalje raditi ciste konverzije i prodavati svake godine istu igru, koja dolazi sa istom grafikom, nelicenciranim momcadima + malo promjenutim gameplayom :)

no opet, iskreno se nadam da ce rijesiti taj net kod. no skepticizam kod mene ostaje sve dok se to ne dogodi (ako ikad...).
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 28 Mar 2007, 17:54

MMO igre radjene su s idejom da funkcioniraju na netu, a, ponavljam, online u PES-u je samo feature. A koliko je tesko programirati znaju programeri - necu se praviti pametan.
mrav na odmoru
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 02 May 2007, 16:12

Zelite li igrati PES6 online ali na PS2 mogu potvrditi da s novim firmwareom PS3 pogoni igru bez problema te da je setupiranje veze za PS2 (kroz emulator) najjednostavnije od svih konzola!

Igra se dobro, cini se i bolje nego na PC-u ali za kvalitetan komentar trebat ce jos stotinjak tekmi :D

Jos nismo probali PS2 vs PC ali i to ce doci na red vrlo brzo
mrav na odmoru
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 02 May 2007, 16:27

ant wrote:Zelite li igrati PES6 online ali na PS2 mogu potvrditi da s novim firmwareom PS3 pogoni igru bez problema te da je setupiranje veze za PS2 (kroz emulator) najjednostavnije od svih konzola!

Igra se dobro, cini se i bolje nego na PC-u ali za kvalitetan komentar trebat ce jos stotinjak tekmi :D

Jos nismo probali PS2 vs PC ali i to ce doci na red vrlo brzo
Jel mi mozes rec sta sve trebam da bi spojio PS2 na net? Jel moram imati PStwo ili mogu imati i stariju verziju?
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 02 May 2007, 17:59

Mozes imati i staru verziju ali i dodatak Network Adapter koji se vec odavno ne prodaje. Osim toga puno je kompliciranije setupirati vezu ako ga se i dokopas jer radi sa starim softverom.
mrav na odmoru
User avatar
Dioniz
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 841
Joined: 13 Jan 2006, 15:00
Location: Sutra

Post by Dioniz » 02 May 2007, 18:13

ant wrote:Mozes imati i staru verziju ali i dodatak Network Adapter koji se vec odavno ne prodaje. Osim toga puno je kompliciranije setupirati vezu ako ga se i dokopas jer radi sa starim softverom.
Hvala, znaci nabavljam PStwo.
1:l1 + 1:trokut 1:r1 + 1:r2 1:kvadrat = GOL!!!
djiki

Post by djiki » 02 May 2007, 20:14

imam problem, dobio sam pravovaljani kod (hvala dobročinitelju :heart: ), instalirao sam pes 6 i crack za njega.
kad idem na network pokaže mi se neki kod (pretpostavljam da je to radi cracka) i tu ako upišem šifru mi je omogućeno ići na connect.
sad ako upišem kod koji sam dobio i šifru za njega ne mogu ići na connect.jel imao ko takav problem?
inače pes 6 verzija je crackirana od reloadeda....
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 02 May 2007, 21:01

djiki wrote:imam problem, dobio sam pravovaljani kod (hvala dobročinitelju :heart: ), instalirao sam pes 6 i crack za njega.
kad idem na network pokaže mi se neki kod (pretpostavljam da je to radi cracka) i tu ako upišem šifru mi je omogućeno ići na connect.
sad ako upišem kod koji sam dobio i šifru za njega ne mogu ići na connect.jel imao ko takav problem?
inače pes 6 verzija je crackirana od reloadeda....
Kad se spajaš na net moraš pored valjanog cd-key-a (bude ispisan) imati i valjan password. Da li je dobročinitelj koristio PES 6 za online igranje? Ako nije moraš prvo da kreiraš accaunt.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
djiki

Post by djiki » 02 May 2007, 23:54

stvar je u tome da ne mogu kliknut na connect....i to mi onesposobi onog trenutka kad upišem kod, a crackirana igrica ima neki drugi kod za koji nemam pasvord i pitanje je dali je uopće valjan.....
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 03 May 2007, 08:51

djiki wrote:stvar je u tome da ne mogu kliknut na connect....i to mi onesposobi onog trenutka kad upišem kod, a crackirana igrica ima neki drugi kod za koji nemam pasvord i pitanje je dali je uopće valjan.....
Unistall igre i onda install sa pravim kodom, ako već nisi tako uradio.

Ili skokni do registry-ja i i promjeni ga ručno.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 03 May 2007, 10:55

Prije da igra jos nije ni registrirana na konamijevom sajtu,ucini to...provjeri..
Najbolji crack je naravno na www.punjenje.com :-B
Zagreb open - Pobjednik
Fojba open - Pobjednik
Pobjednik mnogih turnira i liga unazad 12 godina, jednom rijecju PROFI
Fair play igrac desetljeca

Otkrio:
1. Hasselbaink
2. Ljunberg
3. Riquelme

Spriječen i prevaren za zelenim stolom u osvajanju NBA lige
djiki

Post by djiki » 03 May 2007, 20:38

igra je registrirana, član foruma je igrao je, i sad više ne igra. jel to problem?
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 03 May 2007, 21:04

nije. samo nek ti dadne covjek sifru.
Guest

Post by Guest » 04 Jun 2007, 16:18

Nabavio sam si bržu vezu ADSL-a (3 Mbps) kako ne bih imao ništa laga, ali svejedno ga imam. Katastrofa. U 1. poluvremenu sve bajno, u 2. lag.

Jel ima to veze s kim igraš odn. iz koje je države protivnik?
Dali je igranje HRV-HRV bolje ili je isto?

PS2 vs PC je nemoguće, Upalio sam multiplatform, ali ne može se ući.

Sve je to banana napravljeno. Ne kužim logike da meni prvo pol. ide dobro, a drugo ne. Gdje je tu logika.
djiki

Post by djiki » 04 Jun 2007, 16:24

po svom iskustvu uvijek je igranje sa nekim sa balkana bolje nego nekog udaljenog, posebno laga kad se uhvatiš u koštac sa japancima australcima i inim belosvetskim propalitetima.....
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 04 Jun 2007, 17:50

Laga uvijek ima, a količina ovisi o udaljenosti, tvojoj brzini i brzini protivnika (download - upload).
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
Guest

Post by Guest » 04 Jun 2007, 17:55

Aha, ok

A jel ima kakva zajednica igraća u Hrvatskoj koja igra na PS2 online :-?
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 04 Jun 2007, 19:16

Tinkov wrote:Aha, ok

A jel ima kakva zajednica igraća u Hrvatskoj koja igra na PS2 online :-?
Koliko znam - nema. :-(
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
djiki

Post by djiki » 31 Aug 2007, 14:42

jel ima ko da mu je dopizdilo igrti online da mi ustupi šifru? plačam medenicom, a može i novčani prilog...hvala
Post Reply