BIRO ZA OZALOSCENE iliti Knjiga zalbi...

...kako imati svog avatara, kako postavit sliku, kako kvalitetno prdnut i ostalo za sto bolju uzivanciju
Post Reply
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

BIRO ZA OZALOSCENE iliti Knjiga zalbi...

Post by STINGer » 07 Jan 2003, 21:59

BIRO ZA OZ<caron>ALOS<caron>C´ENE iliti...Knjiga z<caron>albi gdje se iste ne uvaz<caron>avaju!Image


Kao s<caron>to su neki primjetili,a isto tako kao s<caron>to neki i nisu jer ih zaboli mali,ali na sveopc´u radost i veselje,dobili smo novi sustav toc<caron>enja piva na osnovu vas<caron>ih postova:

Pijonir mali 1
Kadetska momcad 50
Junior ponosni 100
Prvotimac s kaficem 250
Reprezentativac s manekenkom 500
Trazi ga Real Madrid 1000

S<caron>to slijedi nakon Reala neka ostane mala tajna...Ako se nekome c<caron>ini da sam moz<caron>da pretjerao,neka se zahvale onima koji se natjec<caron>u u skupljanju postova pis<caron>uc´i pizdarije!


Dalje...glede onog (ne)milog doga?aja,i prvog i prilic<caron>no uspjes<caron>nog,onlajn samoubojstvaImage,moram rec´i par stvari...


Daklem,pod jedan....pos<caron>taru svaka c<caron>ast jer me je nategao ko nitko u z<caron>ivotu,no to ipak moz<caron>e zahvaliti stupidnos<caron>c´u Admin Indexa koji nije mogao razluc<caron>iti mala i velika slova,pa okrpih po sebi Image

Undak,pod dva....suze mi krenu kad god se sjetim svojih iljadu i tri,c<caron>etir stotine postova koji su otis<caron>li bestraga...ode spomenik mojoj gluposti!

Zakraj,pod tri...ovim putem poruc<caron>ujem pos<caron>taru i svakom slijedec´em da c´u mu se zadovoljstvom najebatimajkeifamilije i da svakog c<caron>eka sudba kleta i da se na kraju vidi "c<caron>ijamajkacrnuvunuprede"!ImageImage
Manjina

Post by Manjina » 07 Jan 2003, 23:41

ono pod pizdarije, na kog si mislio?
User avatar
Ucho
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 803
Joined: 23 Aug 2002, 13:22
Contact:

Post by Ucho » 07 Jan 2003, 23:41

jeeeeeboteeeeeee, bog i batina, stingiću, oli si ga malo prećero?!

i čemu taj osvetnički pogled?

jel taki imaju svi uskrsli samoubojice?

i zašto si uskrso baš na pravoslavni božić?

da, daaaaa, znam ja te dalmoške dempresije, pa zapuvalo jugo, pa u kurcu brale...
Tko kaze da me nema na forumu?! Samo vas motrim izdaleka...
Manjina

Post by Manjina » 08 Jan 2003, 00:41

nek si ti aministrator, Učo i neka me možeš šutnut ka god hoćeš i neka ti pišeš za Gameplay, ali ako nemaš 1000 postova ne tribaš imat ni punu bačvu pive.ako ste mene pokrali, pokradite i sebe
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 08 Jan 2003, 03:20

Eeeeee vako.....nijesam trezan ali bome nisam ni pijan!Nešto sam načuo o nemilim događajima vezanim za nove likove na forumu...one sa imenom i zanimanjem u imenu za koje sam od početka sumljao da su ista osoba ili bar osobe koje su u kooperaciji!(Mo'š mislit!).Također sam čuo da je neka od tih osoba na veoma pokvaren i mudar način SJEBALA STINGer-a(ovako se piše!...za one koji ne znaju....) tako da je isti bannirao sam sebe ili obrisao svoj account(nijesam siguran....utvrdiću kad kontaktiran STINGer-a!).
Možda je "otišao" account i milja+ STINGer-ovih postova ALI nema JEBADE sa S-T-I-N-G-e-r-o-m.......
Znači...ja ovim postom dajem potpunu podršku...znate kome....da o'ma utamani sve koji počnu sa nebulozama i očitim provokacijama....

Al' sam ljut...ali Karlovačko ipak pomaže:))))
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Spushkin
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2015
Joined: 14 Aug 2002, 09:56
Location: Mrnjau?
Contact:

Post by Spushkin » 08 Jan 2003, 03:29

Stotinu mu bubnjeva darkvuda! Nisam ni ja zaostao za Veronom u onom silnom karlovackom, ali zato cu reci jednu stvar: glupost je tako prisutna u okolnom svijetu da se ja ponekad pitam cemu sve to? Zasto? Da li je taj isti idiot postar uzivao u cinu? Nikad mi neke stvare nece biti jasne....

Ali neka.......moja apsolutna anatema u ove rane jutarnje sate u kojim nijedan pijetao da zapjeva jer je sve zatrpano snijegom......neka ide na glavu onim osobama koje u svojim srcima ne nalaze tragove postenja....neka ih nikad u zivotu ne pratila sreca!!!

P.S. E bas sam opasan.....ma jebes idiote...."Melkior patak"....pa mamumujebemsuncanuizaranudamujebem...!!!
I got a pretty little mouth, underneath all the foaming...
User avatar
Ucho
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 803
Joined: 23 Aug 2002, 13:22
Contact:

Post by Ucho » 08 Jan 2003, 13:32

THE MASTER wrote:nek si ti aministrator, Učo i neka me možeš šutnut ka god hoćeš i neka ti pišeš za Gameplay, ali ako nemaš 1000 postova ne tribaš imat ni punu bačvu pive.ako ste mene pokrali, pokradite i sebe
ma evo ti sve moje čaše, nosi, pij, loči, ja ću u zdravi (i bolji) život...
Tko kaze da me nema na forumu?! Samo vas motrim izdaleka...
User avatar
MASTER
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 635
Joined: 15 Oct 2002, 17:51
Location: preko 7 mora
Contact:

Post by MASTER » 08 Jan 2003, 15:22

THE MASTER wrote:nek si ti aministrator, Učo i neka me možeš šutnut ka god hoćeš i neka ti pišeš za Gameplay, ali ako nemaš 1000 postova ne tribaš imat ni punu bačvu pive.ako ste mene pokrali, pokradite i sebe
što plačeš,mene je tražio Real,a sad imam samo kafić.Boli me kurac za pive!
"ne prilazi mi blizu niti sprida niti straga jer ćeš vidit vraga u ljudskom izdanju,u obliku mene...bulji,bulji baba ja san mali đava" :evil
User avatar
Aries
Has been
Has been
Posts: 12147
Joined: 07 Aug 2002, 14:12
PSN: Ariesinho
Location: Gangsta's Paradise

Post by Aries » 08 Jan 2003, 15:31

Mijenjam čaše za paket Budweisera!
Eu não tenho que mostrar nada a ninguém. Não há nada a provar.
Manjina

Post by Manjina » 08 Jan 2003, 15:36

e da je meni kafić...nikad problema s pivom
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 08 Jan 2003, 16:17

THE MASTER wrote:ono pod pizdarije, na kog si mislio?

Na one koji plaču u vezi broja postova,titule i broja punih čaša!
User avatar
mindcrime
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 775
Joined: 03 Oct 2002, 14:23

Post by mindcrime » 08 Jan 2003, 16:23

ko je uopce rekao da je to pivo u casama...??-to je mjesanca pipija-nare i fante....>>zivite zdravo>>pijte gazirano<<
maybe all i need
besides my pills
and surgery
is a new metaphor for reality
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 08 Jan 2003, 16:34

Ucho wrote:jeeeeeboteeeeeee, bog i batina, stingiću, oli si ga malo prećero?!
Ma kakvi...to je tek početak!
Ucho wrote: i čemu taj osvetnički pogled?
Takav mi je i inače pogled...čak i kad spavam sam namrgođen...pravi mrgud i grintavac!
Ucho wrote: i zašto si uskrso baš na pravoslavni božić?
Zato što me (samo)ubilo na badnjak!
Ucho wrote: da, daaaaa, znam ja te dalmoške dempresije, pa zapuvalo jugo, pa u kurcu brale...
E tu s' se preš'o!Ja tek na jugu funkcioniram,a pošto je jučer bila bura sve je jasno!
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 08 Jan 2003, 16:43

THE MASTER wrote: ako ste mene pokrali, pokradite i sebe
Ajde prekini više...koji kurac ste se uspizdili oko jebenih postova i piva?To smo odavno planirali.Prije se Real dobijao za 100,pa smo makli na 500,sad je na 1000!

GAMEPLAY-ovci su dobili posebnu titulu i pune čaše jer su ljudi to i zaslužili,ako ne svojim radom na forumu,onda bar sa svojim filigrantskim podjebavanjem!

Bavim se mišlju da jednom tjedno ili mjesečno jednom vrlom članu "okačim" nekakvu titulu mjeseca poradi zasluga u pisanju pizdarija na forumu,al' čisto sumnjam da bi se to istome svidjelo!

Btw...meni se čini da neki rade samo na tome da nabijaju postove,pa čak i ovako kroz plakanje zbog broja istih?!
User avatar
Ucho
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 803
Joined: 23 Aug 2002, 13:22
Contact:

Post by Ucho » 08 Jan 2003, 16:56

oke, zovite me filigranski pizdarijevac
Tko kaze da me nema na forumu?! Samo vas motrim izdaleka...
User avatar
Ucho
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 803
Joined: 23 Aug 2002, 13:22
Contact:

Post by Ucho » 08 Jan 2003, 16:57

iz pizdarijevaca donjih
Tko kaze da me nema na forumu?! Samo vas motrim izdaleka...
User avatar
mindcrime
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 775
Joined: 03 Oct 2002, 14:23

Post by mindcrime » 08 Jan 2003, 21:06

oni dobijaju case!!!!--A JA???--mene si zaboravia JUDO jedan....vratia si me na dvi jadne casice!!!!!! ajde lipo me pitaj kod koga ces igrat doa extreme beach volleyball kad izade???....platit ces ti to meni....DVI CASE!!!!!!!!TRAITOR<< -koliko ja pisem u prosjeku po postu bi mi se jedan trebao racunat kao dva....ovi novi napisu postove ala...da-ne-mozda-neznam-11-18-valjda....<<<!!!!!>>>J_U_D_O<<<
---JUDAS MY GUIDE---SO KNEEL AND HELP THE BLADE CUT CLEAN
maybe all i need
besides my pills
and surgery
is a new metaphor for reality
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 08 Jan 2003, 21:26

Budi sretan što nisi dobio bann zbog onih slika i iznošenja prljavog rublja u javnosti! Toliko o judama i izdajicama!

Bite me!Image
User avatar
mindcrime
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 775
Joined: 03 Oct 2002, 14:23

Post by mindcrime » 09 Jan 2003, 12:29

kojih slika???ja samo stavljam slike igara koje nam dolaze-da ljudi vide tu ljepotu koja ih ocekuje...a sto se tice prljavog rublja ja sam mislia da smo to izmedu nas rijesili ljubavi moja....-posjetili smo counsler troy i sad smo na cistome...ako ti to o dunki-kad vidis extreme beach vollyball zaboravit ces na dunku<<i tako ti nakon par telefonskih poziva i novih upoznavanja na forumu mene ostavis....e necemo tako....zar nisi gledao fatal attraction....ja ocu moje CASE<
maybe all i need
besides my pills
and surgery
is a new metaphor for reality
Manjina

Post by Manjina » 09 Jan 2003, 19:53

pusti ga malo da se smiri.daj mu vremena i vratit će ti se...
Post Reply