Novi forum

...kako imati svog avatara, kako postavit sliku, kako kvalitetno prdnut i ostalo za sto bolju uzivanciju
Post Reply
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 03 Oct 2008, 14:32

User Control Panel
Board preferences
My timezone: UTC+1
Summer Time/DST is in effect: Yes

EDIT: Može li se ovo namjestit svima kao default?
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
valiant
Karlovački monstrum
Karlovački monstrum
Posts: 1476
Joined: 12 Sep 2002, 18:16
Location: uskoro sa FERENCICA FIELDS

Re: Novi forum

Post by valiant » 03 Oct 2008, 15:28

može li se ikako što prije rješit problem otvaranja noved prozoreta jer ako još jednom linkam i zatvorit pa mi se sve zgasi podivljaću :kres :crvenakarta2

:molitva :molitva
the great one is back on throne
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 03 Oct 2008, 15:42

valiant wrote:može li se ikako što prije rješit problem otvaranja noved prozoreta jer ako još jednom linkam i zatvorit pa mi se sve zgasi podivljaću :kres :crvenakarta2

:molitva :molitva
Ne kontam, ajd molim te pojasni.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: Novi forum

Post by maccro » 03 Oct 2008, 16:34

Valjda valiant misli da se link otvori u novom prozoru ko prije?
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
osiru$
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2839
Joined: 23 Oct 2003, 20:05
PSN: osirusd
Contact:

Re: Novi forum

Post by osiru$ » 03 Oct 2008, 16:57

Da, vjerojatno. Al' eto, ja uvijek linkove otvaram pritiskom na scroll miša :)
You can't have everything. Where would you put it?
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 03 Oct 2008, 17:05

Veroneze wrote:Dodao sam PSN (PlayStation Network ID) podatak koji se može vidjeti u profile-u članova. Htjeo sam da se vidi odmah ispod avatara ali čini mi se da trenutno nema te opcije.

Stoga, molio bih sve vlasnike PS3-ojki da popune svoje PSN polje jer će nam vjerojatno uskoro trebati (FIFA, jelte :DD )

I odmah da priupitam, Xbox360 ID? Wii ID? Nešto treće?
Ipak sam našao odgovarajuću opciju, PSN ID sad piše u podacima ispod avatara.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
valiant
Karlovački monstrum
Karlovački monstrum
Posts: 1476
Joined: 12 Sep 2002, 18:16
Location: uskoro sa FERENCICA FIELDS

Re: Novi forum

Post by valiant » 03 Oct 2008, 20:34

maccro wrote:Valjda valiant misli da se link otvori u novom prozoru ko prije?
veliki mislioc je još jednom u pravu :klanjam usliši nas o moćni veronelo :molitva :molitva
the great one is back on throne
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: Novi forum

Post by alst » 03 Oct 2008, 20:52

valiant wrote:
maccro wrote:Valjda valiant misli da se link otvori u novom prozoru ko prije?
veliki mislioc je još jednom u pravu :klanjam usliši nas o moćni veronelo :molitva :molitva
Ma vidi... ljudi koji su jednom godišnje na forumu imaju neke želje :DD
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
valiant
Karlovački monstrum
Karlovački monstrum
Posts: 1476
Joined: 12 Sep 2002, 18:16
Location: uskoro sa FERENCICA FIELDS

Re: Novi forum

Post by valiant » 03 Oct 2008, 21:19

alst wrote:
valiant wrote:
maccro wrote:Valjda valiant misli da se link otvori u novom prozoru ko prije?
veliki mislioc je još jednom u pravu :klanjam usliši nas o moćni veronelo :molitva :molitva
Ma vidi... ljudi koji su jednom godišnje na forumu imaju neke želje :DD
ma vidi... ljudi koji su nula puta godišnje u umagu :DD
the great one is back on throne
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 04 Oct 2008, 08:15

:rollingofl :hatsoff
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Re: Novi forum

Post by STINGer » 05 Oct 2008, 01:18

Prijedlog(zi):

- da li se ove velike lopte na početnoj stranici što stoje uz naslove podforuma mogu staviti da budu i kad se uđe u određeni podforum? Bilo bi dosta uočljivije odn. bar povećajte ove postojeće "kuglice"

- da li moguće ovu narančastu boju nepročitanog posta promijeniti da bude mrvac tamnija, npr boja kojom su napisana imena admina. Već rekoh da imam određenih problema sa nijansama boja pa bi mi neka tamnija boja bila puno preglednija. Nadam se da ćete imati razumijevanja (bolje to nego da ja idem tamo kopati :rofl3 )
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 05 Oct 2008, 01:37

STINGer wrote:Prijedlog(zi):

- da li se ove velike lopte na početnoj stranici što stoje uz naslove podforuma mogu staviti da budu i kad se uđe u određeni podforum? Bilo bi dosta uočljivije odn. bar povećajte ove postojeće "kuglice"
Kuglice u podforumima nisam dirao jer su manje i teško bi se primjetila promjena. A da li se mogu staviti ove veće sa naslovne nisam siguran ali mislim da ne mogu. Probat ću ujutro.
STINGer wrote:- da li moguće ovu narančastu boju nepročitanog posta promijeniti da bude mrvac tamnija, npr boja kojom su napisana imena admina. Već rekoh da imam određenih problema sa nijansama boja pa bi mi neka tamnija boja bila puno preglednija. Nadam se da ćete imati razumijevanja (bolje to nego da ja idem tamo kopati :rofl3 )
Ček, jel imaš problema sa nijansama zbog monitora ili ti jednostavno ne pašu očima?
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 05 Oct 2008, 01:55

Kopirao sam ove sa naslovne na mjesto ovih u podforumima i mislim da je rezultat prihvatljiv. Za sad imam samo osnovne: pročitano i nepročitano, ostale ću dodati ujutro.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Re: Novi forum

Post by STINGer » 05 Oct 2008, 02:00

Veroneze wrote: Ček, jel imaš problema sa nijansama zbog monitora ili ti jednostavno ne pašu očima?
Ne pašu očima... bilo bi mi lakše da su tamnije boje (uočljivije)... jebga, možda vama koji "vidite" ovo zvuči pilanje, ali meni je ovako bespotrebno naprezanje
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 05 Oct 2008, 02:03

STINGer wrote:
Veroneze wrote: Ček, jel imaš problema sa nijansama zbog monitora ili ti jednostavno ne pašu očima?
Ne pašu očima... bilo bi mi lakše da su tamnije boje (uočljivije)... jebga, možda vama koji "vidite" ovo zvuči pilanje, ali meni je ovako bespotrebno naprezanje
Stavio sam tu boju na loptu jer je to po defaultu "druga" boja foruma (novi postovi).

Meni je svejedno, samo da ne bude pretamna i slična zelenoj. Poglavinho?
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Novi forum

Post by poglavica » 05 Oct 2008, 02:39

banirat stingera i nema problema :DD
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: Novi forum

Post by maccro » 05 Oct 2008, 06:51

STINGer wrote:(bolje to nego da ja idem tamo kopati :rofl3 )
Udovoljite STINGeru molim Vas, zadnji put je to radio prije 5 i po godina, a tada je uspio sam sebe obrisati, tko zna što bi sad bilo :cool)
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
Griva
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4406
Joined: 18 Sep 2006, 15:52
Location: Zg

Re: Novi forum

Post by Griva » 05 Oct 2008, 08:13

Što je s početnom stranicom ( http://www.issland.com/index.html )? Ostaje nepromjenjena?
Moglo se tamo prebaciti kad se konvertirao. I što mislite o nekom CMS-u za na početnu? Ima npr. jednostavan joomla port za phpBB3 koji pokazuje zadnje postove s foruma tamo, i još da se tamo neke vijest uploadaju, (a možda bi se moglo i vidjeti da se portaju nogometni rezultati s kladionica)...

U svakom slučaju, zamolio bih ako je moguće da banner sa jazavcem bude linkable. Ali da vodi na Glavni zahod, a ne na početnu stranicu kao prije.
Tovar madridista!
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 05 Oct 2008, 13:27

Griever wrote:Što je s početnom stranicom ( http://www.issland.com/index.html )? Ostaje nepromjenjena?
Moglo se tamo prebaciti kad se konvertirao. I što mislite o nekom CMS-u za na početnu? Ima npr. jednostavan joomla port za phpBB3 koji pokazuje zadnje postove s foruma tamo, i još da se tamo neke vijest uploadaju, (a možda bi se moglo i vidjeti da se portaju nogometni rezultati s kladionica)...

U svakom slučaju, zamolio bih ako je moguće da banner sa jazavcem bude linkable. Ali da vodi na Glavni zahod, a ne na početnu stranicu kao prije.
Ići će sajt na glavnu, samo da ga napravim. :DD

Jazo će se isto mijenjati, a da bude linkable i nema neke potrebe. Odmah ispod njega je link na Glavni zahod.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Daxter
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2171
Joined: 20 Sep 2002, 23:35

Re: Novi forum

Post by Daxter » 07 Oct 2008, 00:16

Jazo je predivan, jednostavno predivan. :jupiiii
Samo su dvije stvari beskonacne: svemir i ljudska glupost.
Post Reply