Novi forum

...kako imati svog avatara, kako postavit sliku, kako kvalitetno prdnut i ostalo za sto bolju uzivanciju
Post Reply
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Novi forum

Post by poglavica » 01 Oct 2008, 13:52

maccro wrote:Par pitanja/zamjerki:
1. Zašto postoji BOARD INDEX (kao glavni forum) i ISSLAND FORUM (kao neki podforum)?
2. Ne vidi se tko je bio danas na forumu (ne da je to nešto prevažno, ali ipak), već samo tko je trenutno online
3. Maknite eksplodirajući smajli jer je zauzeo tri reda, pa da za sve one iza :molitva ne moramo klikat "View more smilies"
još jedanput ću apelirat na strpljenje, dosta opcija tamo su bili dodatni modovi koje ćemo aplicirat kako se stigne, idućih par dana će biti još dosta novica
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 01 Oct 2008, 13:59

maccro wrote:1. Zašto postoji BOARD INDEX (kao glavni forum) i ISSLAND FORUM (kao neki podforum)?
Sjecas se da smo prije imali dva podforuma, jedan za ISS, drugi za sve ostalo ili tako nekako. E, tokom silnih premještanja su se stopili u jedan tako da u principu imamo još jedan nepotreban podnivo. Biti će sređeno.
maccro wrote:2. Ne vidi se tko je bio danas na forumu (ne da je to nešto prevažno, ali ipak), već samo tko je trenutno online
Primjećeno je. Nešto ćemo već uraditi glede toga.
maccro wrote:3. Maknite eksplodirajući smajli jer je zauzeo tri reda, pa da za sve one iza :molitva ne moramo klikat "View more smilies
Sređeno. Dobro si ovo primjetio.

Btw. što se ti bojiš ući u admin panel? :cool)
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 01 Oct 2008, 14:02

STINGer wrote:
Veroneze wrote:
Dodat ću još skinova pa ćemo provući nekakvu anketu da odlučimo koji je konačan.
Zašto konačan? Pa neka svatko koristi koji mu odgovara... evo, ja sam na subsilver, on mi je najpregledniji
Zato što se bojim kako će se ponašati style-ovi sa modovima koje ćemo nabaciti, a i sa sitnim grafičkim izmjenama koje treba odraditi (vratiti jazavca :-D )
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 01 Oct 2008, 14:07

marte wrote:Opop, lijepo. Makar sam se previše naviko na onaj forum. Nego, kako se sve priprema za promjenu iemna sajta, čak se i fifin cover stavlja na forum, prije godinu dana je to bilo nezamislivo a vid sad.
Treba što prije registrirati fifaland.com, moglo bi za koju godinu da vrijedi milijune. :-D

To nabacivanje s Fifom je namjerno podjebavanje, što ne umanjuje činjenicu da je fifač postao vrlo dobar nogomet.

Trebalo nam je 6 godina da apgrejdamo forum. Za promjenu imena nam treba 60 godina. :-D
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Griva
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4406
Joined: 18 Sep 2006, 15:52
Location: Zg

Re: Novi forum

Post by Griva » 01 Oct 2008, 15:01

Ja sam baš neki dan svoj forum konvertirao iz phpBB2 u phpBB3 (tj. nisam ja, nego moj prijatelj, jer imao sam paket PHP-Nuke+phpBB2 za što sam prvotno mislio da je fantastično, a kasnije shvatio da je najgora stvar na svijetu, pa je malo kompliciraniji način da se to obavi)

Isto tako sam i napravio novi skin za njega: link

Tako ako treba šta pomoći, na raspolaganju sam. Mogu i napraviti jedan identični skin onome starome sa phpBB2.
Od drugih ideja skinova mogu predložiti:
http://demo.phpbb3styles.net/index.php?style=23
http://demo.phpbb3styles.net/index.php?style=355
http://www.awesomestyles.com/demoforum/ ... p?style=61
Tovar madridista!
Dolenc

Re: Novi forum

Post by Dolenc » 01 Oct 2008, 15:08

Više ni ne piše kad je ko postovao. :-st
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: Novi forum

Post by maccro » 01 Oct 2008, 15:14

Dolenc wrote:Više ni ne piše kad je ko postovao. :-st
Piše ispod slike
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: Novi forum

Post by maccro » 01 Oct 2008, 15:16

Veroneze wrote:
maccro wrote:3. Maknite eksplodirajući smajli jer je zauzeo tri reda, pa da za sve one iza :molitva ne moramo klikat "View more smilies
Sređeno. Dobro si ovo primjetio.
Nije baš sređeno, i dalje za sve smajlije iza :molitva moramo klikat na "View more smilies". Mislio sam da bude sve s lijeve strane, a neke glomazne smajlije izbaci skroz.
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: Novi forum

Post by maccro » 01 Oct 2008, 15:17

poglavica wrote:još jedanput ću apelirat na strpljenje
Apsolutno uvažavam, ovo su samo moje zamjerke.
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Re: Novi forum

Post by Hann » 01 Oct 2008, 15:44

ovaj griverov prijedlog za template mi je ok:
http://demo.phpbb3styles.net/index.php?style=355

ako se stigne i imadne volje, ubacite ga da vidimo kako ce izgledati :bleee
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Re: Novi forum

Post by STINGer » 01 Oct 2008, 16:24

Veroneze wrote:
Treba što prije registrirati fifaland.com, moglo bi za koju godinu da vrijedi milijune. :-D

To nabacivanje s Fifom je namjerno podjebavanje, što ne umanjuje činjenicu da je fifač postao vrlo dobar nogomet.

Trebalo nam je 6 godina da apgrejdamo forum. Za promjenu imena nam treba 60 godina. :-D
Dobra :-D <- zašto ovaj smajli sad ovako izgleda?!

Što se tiče imena možda se može na logo-u, ovome gore poviše Konami vs EA, dodati malo slovo f ispred Iss pa da piše

fIssLand

Ono, čisto zajebancije radi i zadovoljavanja forme zbog, glede i unatoč nove igrice.
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Novi forum

Post by Chopa » 01 Oct 2008, 16:28

a pISSland?

onak je prigodan :rofl3
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Re: Novi forum

Post by STINGer » 01 Oct 2008, 16:57

I daj neka netko pomogne jer nisam sreo debilnijeg foruma za moderiranje od ovoga :-puke


Dakle, s ovoga viewtopic.php?f=13&t=2256&start=60 zadnjih sedam postova (počev od onog mog Šakom u glavu, nogom u jaja, dva prsta u nos prebaciti u ovaj topik viewtopic.php?f=25&t=2282

Hvala
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Novi forum

Post by poglavica » 01 Oct 2008, 18:21

STINGer wrote:I daj neka netko pomogne jer nisam sreo debilnijeg foruma za moderiranje od ovoga :-puke


Dakle, s ovoga viewtopic.php?f=13&t=2256&start=60 zadnjih sedam postova (počev od onog mog Šakom u glavu, nogom u jaja, dva prsta u nos prebaciti u ovaj topik viewtopic.php?f=25&t=2282

Hvala
e to ne ide bez moda odnosno prtljanja po skripti
još nisam stig'o niti jednu otvorit, niti ću danas...
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: Novi forum

Post by alst » 01 Oct 2008, 19:23

Vidi, vidi... trebat će malo navikavanja, al sve u svemu :bravoo
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: Novi forum

Post by alst » 01 Oct 2008, 19:24

Ne, ne ne valja ovo ništa.. bez onog govno je odletjelo, zasrao si i sličnih divota to više nije to :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 01 Oct 2008, 19:44

alst wrote:Ne, ne ne valja ovo ništa.. bez onog govno je odletjelo, zasrao si i sličnih divota to više nije to :-D
Da si samo čuo pogijev tužni glas kad je shvatio da mu seratorski jezik neće preživjeti konverziju.

Ponovo će to on, nije problem. :-ss
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 02 Oct 2008, 11:14

STINGer wrote:Dobra :-D <- zašto ovaj smajli sad ovako izgleda?!
Izvukao sam ovoga -> :DD s donje stranice, čini mi se kao dostojna zamjena.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
djiki

Re: Novi forum

Post by djiki » 02 Oct 2008, 11:33

otvaram peticiju za povratak jazavca u zaglavlje foruma, ovo je prevrsilo svaka mera :evil
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Novi forum

Post by Veroneze » 02 Oct 2008, 11:43

djiki wrote:otvaram peticiju za povratak jazavca u zaglavlje foruma, ovo je prevrsilo svaka mera :evil
Evo, samo što nije.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
Post Reply