The Best Of IssLand Forum

...kako imati svog avatara, kako postavit sliku, kako kvalitetno prdnut i ostalo za sto bolju uzivanciju
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 01 Oct 2006, 13:16

Pogi ima možda i najviše dobrih postova na forumu. Samo ih se treba sjetiti, te ih locirati.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 01 Oct 2006, 13:21

Veroneze wrote:Pogi ima možda i najviše dobrih postova na forumu. Samo ih se treba sjetiti, te ih locirati.
Ček malo, jel se može predložit samog sebe, pa što ne reče prije :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 01 Oct 2006, 13:22

alst wrote:
Veroneze wrote:Pogi ima možda i najviše dobrih postova na forumu. Samo ih se treba sjetiti, te ih locirati.
Ček malo, jel se može predložit samog sebe, pa što ne reče prije :-D
Ko je predložio sam sebe?
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 01 Oct 2006, 13:27

pa ja, odnosno on
to ti je isto :cool)
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 01 Oct 2006, 13:28

bitidablju
mislim da ima i vise nego spektakularnih fotografija, za neke me naprosto strah kad izadju na ponovno vidjelo :sramimse
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 01 Oct 2006, 13:29

Veroneze wrote: Ko je predložio sam sebe?
Ma zajebavam se, ti reče da poglavica ima možda i najviše dobrih postova samo da ih treba nać, pa ja mislio da ti kažeš njemu da ide tražit svoje najbolje postove...valjda on zna koji su mu najbolji...bah, zaboravi :cool)
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 01 Oct 2006, 13:32

poglavica wrote:bitidablju
mislim da ima i vise nego spektakularnih fotografija, za neke me naprosto strah kad izadju na ponovno vidjelo :sramimse
Baš sam mislio postati onu di su Ucho i Nevenka Shalat, pa sam rekao: neeeeeee
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 01 Oct 2006, 13:35

alst wrote:Ma zajebavam se, ti reče da poglavica ima možda i najviše dobrih postova samo da ih treba nać, pa ja mislio da ti kažeš njemu da ide tražit svoje najbolje postove...valjda on zna koji su mu najbolji...bah, zaboravi :cool)
Nisam se pogiju obraćao, ali vidim na šta ciljaš :-D
Ima nas dovoljno, vremena imamo. Kopaćemo po starim topicima i eto nama s vremenom dovoljno materijala da se obratimo nekom izdavaču knjiga.

Slike? Može Pogi, ako se usudiš. :-D
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 01 Oct 2006, 13:41

maccro wrote:
poglavica wrote:bitidablju
mislim da ima i vise nego spektakularnih fotografija, za neke me naprosto strah kad izadju na ponovno vidjelo :sramimse
Baš sam mislio postati onu di su Ucho i Nevenka Shalat, pa sam rekao: neeeeeee
Daj je, dođavola (malo manje zbog Uche :cool) )
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 01 Oct 2006, 15:59

Zbornaja Sun Mar 16, 2003 wrote:Eh da da objavim i igrace veceri:
Najbolji igrac turnira-Jimmy Floyd Hasselbaink
Najlukaviji igrac turnira-M.Pablo(po drugi put)
Najbolji vratar-Schmeichel
naj gol-Mostovoi
zhiri u sastavu:Goran,zbornaja i micanovic
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 01 Oct 2006, 16:16

bas je dobro procitati neke stare postove pa cak i izvjestaje s turnira, jedna prelijepa noc :rofl3
valiant Sun Mar 30, 2003 wrote:samo da malo rezimiram do ovoga trenutka:
nakon pocetnog poraza od anta (nezasluzenog,trebala je biti podjela bodova) nanizali smo 4 pobjede dok su ostali grcali u porazima i remijima i na polovici prvenstva sve se cinilo jasno pa smo malo nadobudno i najavili osvajanje prvenstva poglavici s proljetnom najavom od dvije sigurne pobjede protiv rape i zbornaje i ocekivanim remiziranjem protiv laskavca,poglavice i anta sto je trebalo biti dovoljno za titulu,medutim uslijedio je sok za sokom,poraz od laskavca ,remi sa zbornajom i rapom (pomalo maltretirani od navedenog druga laktoze koji se borio sa friziderom i svim u njemu) pa smo se morali cupati protiv anta jer nam igra samo pobjeda i tu se ekipa pokazala kad je trebalo (4:1,skoro ko nasi protiv belgije,zapeli kad je zagustilo) sto je dovelo do razigravanja za prvaka u zadnjoj utakmici protiv poglavice i sve je krenulo sjajno ranim vodstvom,propustenom sansom za poglavicu oko 16. min. koju je morao zabiti i nasim gusenjem igre sto smo sjajno provodili u prvom dvoboju ovih momcadi sto je i funkcioniralo do 75. min,u tom periodu poglavice nije bilo nigdje a moji mogu zaliti za dvije propustene prilike(zenden,anelka) koje nismo realizirali i rijesili utakmicu,u tim trenutcima poglavica mijenja taktiku i tu je pala nasa najveca greska nismo ravnopravno odgovorili na trenerskoj razini i zatvorili formaciju, pa da zadrzimo pehar u nasoj vitrini,poglavica iz nekog rukava cupa martina GLUPAVOG palerma (sto je svakako i greska zidova koji mu nisu zatamanili naci roditelje koji su prebjegli u argentinu,ako vec nisu oni krivi onda su ih svakako morali peronisti zatuci,eh da je meni evita ziva ne bi taj igro lopte) koji vraca rezu na egal a u sudackoj nadoknadi kad su igraci vec bili tankih zivaca jos i penal, tako da je ostala tuga ne samo zbog gubitka pehara nego i zbog poraza koji se nije trebao desiti.

sve u svemu i poglavica je jedanred zasluzio nesto osvojiti,sto zbog nogometnog (ne)znanja sto zbog stalnih organizacijskih napora (pojavile su se neke sumnje da je valiant pustio utakmicu da se revansira za odlazak sa zadnjeg turnira koje isti odbacuje) koje ulaze u ovaj divni sport koji tako zblizuje ljude i prosiruje vokabular njihovih psovki

p.s. nadamo se da martinova slika visi uramljena iznad kamina!
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 01 Oct 2006, 16:19

aaaaahahahahahahahaha
kako dugo ovu dvojicu nisam vidio na istom mjestu s kontrolerom u rukama ali svejedno najbolje je sto covjeka koji za poraze redovno okrivljuje cak i PORT 2 na plejstejsnu podjebava covjek koji iskljucivo gubi zbog boje dresa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rollingofl
Aries Mon Mar 31, 2003 wrote:
valiant wrote:nakon pocetnog poraza od anta (nezasluzenog,trebala je biti podjela bodova)
Jesi li ti ikad zaslužio poraz ili je sve to splet nerasvjetljenih okolnosti usmjerenih protiv tebe?
valiant wrote:
Aries wrote:bit će i gore, dat će Bog
ne moras mi se tako sluzbeno obracati,tebi cu uvijek dati porciju,kako bi to tata rekao odsada PUNJENJE!
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 01 Oct 2006, 17:19

poglavica wrote:anajbolje je sto covjeka koji za poraze redovno okrivljuje cak i PORT 2 na plejstejsnu podjebava covjek koji iskljucivo gubi zbog boje dresa
Meni je to za plakati :rofl3
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 02 Oct 2006, 20:58

Nominiram ovaj poglavičin upis u hall of fame
PARLAONICA

Afirmativna grupa - Aries (vjerojatno samo iz razloga da bude kontra), Maccro (iz nepoznatih razloga), Dioniz (jos je mlad i naivan), STINGer (prikriveno ali poznato) i mozda jos poneko
- on je lijep
- on ima pregled igre dobar
- on ima katkad dobro dodavanje
- on katkad ima jak udarac
- on ne slusa narodnjake
- on se ne svadja sa sucima
- on igra u premiershipu
- on je nas
- on je popravio kondiciju (valjda zahvaljujuci onom spanjolcu kojeg je vela sinoc spomenuo da ga je vulic dovukao iz spanjolske pa hajduci sad mogu trcat 90 minuta - bog te jebo uspjeha za jednu momcad koja se bavi nogometom)

vs.

Pljuvacka grupa - poglavica (zato sto ima dobar vid unatoc debeloj dioptriji) i mozda jos poneko ko se ne zeli petljat
- on je izgubljen u vremenu i prostoru
- on svojom "zvijezdom" negativno djeluje na kolektiv
- on se ne zna kretati (dakle ne spominjem da treba trcati)
- udarac mu sluzi iskljucivo kao alibi
- on igra u premiershipu samo zato sto je forsiran da igra u repstaciji inace ne bi dobio dozvolu (pravilo 75% - vidi Pletikosa)
- on donosi svojim ekipama lose rezultate iz ovog ili onog razloga svejedno

mislim da su nabrojane stvari tzv. argumenti
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 05 Oct 2006, 09:55

Topic "Final Fantasy":

devilschild:
Kad će X2 ???

Pinturicchi:
Sada za desetak dana.

Veroneze:
Ma šta ti sereš!?Nemoj čovjeka zajebavat.

Pinturicchi:
Ja sam mislio na film X2.
I nezajebavam.

Veroneze:
Ma koji crni film,to ti je nastavak FF-a

Pinturicchi:
Jebiga ja sam se onda zajebao sorry.
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
Guest

Post by Guest » 05 Oct 2006, 18:56

ovaj cijeli topic je jedan od The best Off:

http://www.issland.com/forum/viewtopic. ... sc&start=0
Spushkin wrote:
matejakezman wrote:ima jedna koja se tesko zastiti ku*ca.non-stop je trudna a to je I.Plechinger.sada je po tko zna koji puta napumpana.ta nemoze 2mjeseca kada rodi da ju opet ne napumpa kovacevic.
Klap, klap.

Upravo si naglo postao najantipaticnija njuska na forumu, sto se mene tice.

Licemjer, k'o neki politicar. Vidi ovu, vidi onu, ova se jebe, ova se kara, ova pusi kurac, ova je plodna, ovoj bradavice strshe.....samo Ivanica jos nije ni menstruaciju dobila, siroto dijete.
Svaka čast :-D
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 05 Oct 2006, 19:10

jebote, dugo nisam zalazio na ovaj forum. i stvarno steta vidim.
sta se uopce dogodilo sa mk ? zasto ga vise nema ? da mu ga stinger nije u guzu a ovom se zgadilo ? :DD
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 05 Oct 2006, 19:47

vid jebate pa kako je svijet mali

tog mateju sam sreo preko evo weba, čoek mi poslo poštom Balkan Verziju PEs4 za plejku :heart:
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 05 Oct 2006, 20:10

Hanne, nemoj da ti ono kad su te panduri pribili postane ugodna uspomena :cool)
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 06 Oct 2006, 00:02

STINGer wrote:Hanne, nemoj da ti ono kad su te panduri pribili postane ugodna uspomena :cool)
ja sam najveci mazohista na balkanu. make my day :cool)
Post Reply