Ovakvi su nepozeljni!

...kako imati svog avatara, kako postavit sliku, kako kvalitetno prdnut i ostalo za sto bolju uzivanciju
sabath

Post by sabath » 08 Oct 2002, 00:31

STINGer wrote:Evo vako...odoh ja u krpe,a molio bih da mi netko konkretno objasni o čemu se radi ode jer ja neam pooojma!

Aj guštajte i laku noć!
konkretno:radi se o zaključavanju određenih topica....

ZAŠTO???
User avatar
Overmars
Oranje Hall of Fame
Oranje Hall of Fame
Posts: 1451
Joined: 08 Sep 2002, 19:47
Location: Brod na Savi / Zagreb
Contact:

Post by Overmars » 08 Oct 2002, 00:38

Zar nisi to mogao odmah reći?
Tko vrijedi leti tko leti vrijedi , tko ne leti ne vrijedi
Kad se borim, neprijatelja nemam
Mlatiti i biti mlaćen
Uvijek težimo visokim ciljevima
Ne predaj se nikad osim kad moraš


(Autor: Grunf)
sabath

Post by sabath » 08 Oct 2002, 01:46

bez komentara.
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 08 Oct 2002, 09:55

sabath wrote: konkretno:radi se o zakljuc<caron>avanju odre?enih topica....
ZAS<caron>TO???
dakle ne radi se samo o zakljucavanju odredjenih topica (tebi niti jedan nije zakljucan osim jednog kojeg sam zakljucao sinoc) vec o brisanju tvojih dubokoumnih poruka, a koje se brisu zato sto ih moj mali mozak (velikog ionako nikad nije ni bilo) ne moze shvatiti
pa da ne gledam svaki dan u nesto sto ne kontam odlucio sam izbrisat
imas nesto protiv?
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
STINGer

Post by STINGer » 08 Oct 2002, 10:54

sabath wrote:
STINGer wrote:Evo vako...odoh ja u krpe,a molio bih da mi netko konkretno objasni o čemu se radi ode jer ja neam pooojma!

Aj guštajte i laku noć!
konkretno:radi se o zaključavanju određenih topica....

ZAŠTO???
Pa poglavica ti je sinoć zaključao jedan topic...al mene zanima što je sve ovo prije bilo???
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 08 Oct 2002, 12:31

sabath wrote:
STINGer wrote:Evo vako...odoh ja u krpe,a molio bih da mi netko konkretno objasni o čemu se radi ode jer ja neam pooojma!

Aj guštajte i laku noć!
konkretno:radi se o zaključavanju određenih topica....

ZAŠTO???
Jebote što sam ja sinoć propustio....ovo je bolje od prijenosa zasjedanja srbijanske skupštine(naravno kad Šešelj ima riječ)...

.....e vako....SaBO...ajd ti napiši jedan post(maaaalo duži) i obrazloži što te sve ovdje muči pa će STINGer i poglavice da ti odgovore u još maaalooo dužem postu.....i ono najvažnije:NA PITANJE PRESTANI DA ODGOVARAŠ PITANJEM!!!
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
sabath

Post by sabath » 08 Oct 2002, 14:32

vidim da je ovdje posrijedi nekakva urota,zato se je bolje držat po strani,a što se tiče dugačkih postova,stvar je više nego jasna,jednostavno ih ne zaslužujete...
sabath

Post by sabath » 08 Oct 2002, 14:37

poglavica wrote:
sabath wrote: konkretno:radi se o zakljuc<caron>avanju odre?enih topica....
ZAS<caron>TO???
dakle ne radi se samo o zakljucavanju odredjenih topica (tebi niti jedan nije zakljucan osim jednog kojeg sam zakljucao sinoc) vec o brisanju tvojih dubokoumnih poruka, a koje se brisu zato sto ih moj mali mozak (velikog ionako nikad nije ni bilo) ne moze shvatiti
pa da ne gledam svaki dan u nesto sto ne kontam odlucio sam izbrisat
imas nesto protiv?
zna&#269;i ja sam ovdje neshva&#263;en,fino,fino...

poruke koje nekonta&#353; ionako nisu bile namjenjene tebi,mogao si bar pri&#269;ekat da ih pogleda osoba kojoj su bile namjenjene.
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 08 Oct 2002, 15:01

sabath wrote:poruke koje nekontaš ionako nisu bile namjenjene tebi,mogao si bar pričekat da ih pogleda osoba kojoj su bile namjenjene.
gledaj ovako
forum sluzi da poruke citaju i pisu svi
ja kao najgluplji sluzim kao filter, ako shvatim ja shvatice svi
imas li privatnih poruka napisi ih onome kome su namijenjene i posalji pm ili email ili icq
.....
zasto uopce
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 08 Oct 2002, 15:06

sabath wrote:vidim da je ovdje posrijedi nekakva urota,zato se je bolje drz<caron>at po strani,a s<caron>to se tic<caron>e dugac<caron>kih postova,stvar je vis<caron>e nego jasna,jednostavno ih ne zasluz<caron>ujete...
urota je definitivno prava rijec
urotio si se ti protiv sebe
a sto se tice dugackih postova, ako budu onakvi kao o j.s.veronu onda i bolje da ih nema
pritom ne mislim na duzinu
vec na tehniku
ko i svaka plavusa
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 08 Oct 2002, 16:37

poglavica wrote:
sabath wrote:poruke koje nekontaš ionako nisu bile namjenjene tebi,mogao si bar pričekat da ih pogleda osoba kojoj su bile namjenjene.
gledaj ovako
forum sluzi da poruke citaju i pisu svi
ja kao najgluplji sluzim kao filter, ako shvatim ja shvatice svi
imas li privatnih poruka napisi ih onome kome su namijenjene i posalji pm ili email ili icq
.....
zasto uopce
Ha-ha....filter.....ha-ha-ha-ha....joj umirem.......poglavice pa ti si majstor!.....ha-ha-ha....najgluplji kao filter...ha-ha....genijalno....kako me ovaj čovjek zna nasmijati....bravo!.Evo sabo nauči nešto iz ovoga..poglavica kroz zajebanciju vrijeđajući sam sebe pokušava tebi pokazati/dokazati kako se na forumu komunicira....bravo poglavice,uljepšao si mi dan!
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
sabath

Post by sabath » 08 Oct 2002, 19:34

ja isto kroz zajebanciju,vrijeđajući druge,vama pokazujem kako se na forumu komunicira,eto vidiš da smo isti...
STINGer

Post by STINGer » 08 Oct 2002, 22:41

Image
sabath

Post by sabath » 08 Oct 2002, 23:32

hmm,nekako mi se ne sviđa ova slika,lijepo te molim da ju obrišeš kao što si (bez imalo grižnje savjesti) brisao moje postove,shvati to kao kompenzaciju,unaprijed hvala...
Post Reply